Příspěvky uživatele - 137.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klon Velkopavlovickej, 23.6.2018
Petru Milane chválí i ukrajinci, ale víc jsou nadšení z české odrůdy Perla, tvrdí- vynikající aroma a chutˇ,vysoká odolnost k houbovým chorobám, šarce a hlavně má nejlepší odolnost k mon.úžehu a hnilobě-prostě perla mezi meruňkami.Pěstuje se ve... celý příspěvek >
Klon Velkopavlovickej, 23.6.2018
Paráda Milane, já jsem zvědavý na ten vylepšený klon VP LE 12/2,rouby z Lednice se ujaly a rostou jako o závod, už jsem na nich musel spáchat "Šitta".
Princess nahrada za Suncrest?, 22.6.2018
Zdravím Michale, může to být způsobeno podnoží, typem půdy nebo agrotechnickými postupy.Můj Suncrest na BSB-1 kvete a plodí normálně, odolnost na zimní a jarní mrazy ja na stejné úrovni jako u Redhavenu.Suncrest patří k mým oblíbeným odrůdám narozdíl... celý příspěvek >
Choroba plodů, 20.6.2018
Odpověď naleznete ve vlákně "O jakou chorobu se jedná?"
Springtime, 19.6.2018 Obsahuje fotku
Dnes jsem ze zvědavosti utrhl dva měkšší plody Springtime a musím Petra poopravit.Springtime je nejkvalitnější raná broskev jakou jsem kdy vyzkoušel, neskutečně aromatická, šťavnatá sladká s příjemnou kyselinkou u pecky je lehce nahořklá.Pecka je... celý příspěvek >
O jakou chorobu se jedná?, 18.6.2018
Kuprikol při nalévání pupenů ano, na strupovitost ještě musíte provést postřik zhruba týden po odkvětu (já používám mix Hrizon + Dithane) při nepříznivém deštivém počasí se doporučuje po 10-ti dnech postřik zopakovat (např. Talent + Zato).
O jakou chorobu se jedná?, 18.6.2018
Strupovitost peckovin, letos jsem jarní ochranu (stejná jako druhý postřik proti moniliovému úžehu)vynechal a srupaté mám všechny peckoviny.
Springtime, 15.6.2018 Obsahuje fotku
Springtime se taky hezky vybarvuje, zralá bude příští týden.V červnu by to letos mohly stihnout Albatros, F.M.3 a Royal Glory.
Michaela Broskvoň, 14.6.2018
Michaela vznikla nějakou mutací Redhavenu, takže odolnost na jarní mrazy má docela dobrou, oproti kalifornským odrůdám.
Lipnická švestka, 4.6.2018
Pro podporu kvetení a zpevnění kosterních větví je jako u meruňek vhodný Šittův řez.Nejlépe je začít z řezem (střihem) právě v tuto dobu - až do poloviny června, později by se už nemusely vyvinout květní pupeny na příští rok.
Co to je za škůdce?, 2.6.2018
Mšice švestková-Pirimor, Mospilan,Calypso.
Broskvoň Berounsko, 30.5.2018
Prodali Vám něco jiného, Early-Redhaven má květy zvonkovité.
Nejranější odrůdy meruněk, 30.5.2018
Aby toho Petře nebylo příliš mnoho, příjde ještě červnový propad.
Dolanka, 28.5.2018
Normálně se sehnat nedá, nemají ji ani v holovousské genobance.Rouby mi laskavě poskytl zakladatel tohoto vlákna pan Polehla, za češ mu ještě jednou děkuji, ujaly se všechny.
Je to choroba Taphrina Pruni?, 28.5.2018
Není, nejspíš jsou napadené pilatkou.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika