Příspěvky uživatele - 186.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problémy s novým vrtem, 3.9.2012
kde jste přišel na ten 1 měsíc? Je to někde v legislativě?? Taková doba nemusí být dostatečná ani pro získání potřebných údajů (vydatnost v různé době, složení), ani pro vytvoření podkladů k legalizaci, ani pro proces samotný!?!
Bougainvillea v zimě, 31.8.2012 Obsahuje fotku
Při zimování v teple mi přes zimu zpravidla znovu zakvetla, ale výhony pak byly na jaře vytáhlé a slabé, v zimě naopak dostala hodně zabrat, ztratila listy a jedna se nevzpamatovala vůbec. Takže letos asi zkusím nejprve chladný sklep a než ztratí... celý příspěvek >
Skvrny na oleandrlu, 27.8.2012
jsou to svilušky, Mospilan nepomůže, doporučuji Vertimec. Bez chemie lze důkladně osprchovat hlavně ze spodní strany listů a to opakovat co týden (z vajíček se líhnou nové). Můžete zkusit aplikovat roztok (emulzi)  jedlého oleje, vody a jaru,... celý příspěvek >
Zalévat vysetou trávu?, 15.8.2012
Pokud ji vysadite nyni, tak vam bez zalevani nevzejde urcite. Respektive vzejde po prvem vetsim desti a pokud pak nastane opet sucho, tak muzete vysevat znovu. Nechte to na pozdeji, az bude vlhky podzim a klidne osijte vsechno najednou. Ja jsem... celý příspěvek >
Ochrana dřevěného plotu, 1.8.2012
vyjetý olej je pěkná hloupost v duchu hesla "zadarmo i žloutenka dobrá..". Rodiče před 30 lety část plotu (latí) vyvařili ve vyjetém oleji, část se pak natírala luxolem. Olejové latě dlouho smrděly, ještě déle při neopatrném dotyku barvily a ve... celý příspěvek >
Jaký postřik na rajčata s krátkou OL, 10.7.2012
Dithane má OL 21 dní (!), Ridomil vskutku uvádí 3 dny OL, přitom obsahuje látku mancozeb stejně jako Dithane... tady mi něco nehraje! Dithane DG
Poradí mi někdo druh kaktusu? Příjde mi, že je napadený vlnatkou, 29.6.2012
Mamillaria
Molice na Thujich, 26.6.2012
molovka zeravová - Decis flow nebo Decis mega Na snímku ale vypadá rezavá část ostře ohraničená, jakoby se jednalo o popálení třeba nějakým postřikem ap.
Nadměrný opad malých broskví, 26.6.2012 Obsahuje fotku
Po původním majiteli jsme na zahradě zdědili starší broskvoň neznámé odrůdy. Loni jsem už nestihl postříkat na kadeřavost, takže to odnesla, ale letos jsem vše pojal věděcky, kadeřavost nemáme, broskev jsem výrazněji seřezal a nasadila spousty plodů.... celý příspěvek >
Vibrační čerpadlo a zavlažovač, 25.6.2012
ano. mám Rouche 1, hl vrtu 18m, hladina cca 11, hadice 3/4 a postřikovač jede jako o život. PS - zvyklé těžko, ale jemným rozstřikem se voda trochu ohřeje, na trávu OK, na ostatní bych čerpal k ohřátí do sudu
Kdy zaštipovat vrcholky rajčat ve skleníku, 22.6.2012
skleník je cca 2m + podezdívka, rajčata mají přes 2m. Zkusím podle rad zapěstovat z výhonů nějaké náhradní vrcholy a něco nechám, uvidíme.
Kdy zaštipovat vrcholky rajčat ve skleníku, 22.6.2012
Nyní (22.6.) mám tyčková rajčata ve skleníku až po strop, ač mají vyvinuté cca 5-6 vijanů plodů a asi mi nezbyde než ukončit růst zaštípnutím vrcholů. Obávám se, že tím přijdu o podzimní sklizeň, asi jsem měl část rajčat vysévat a sázet později pro... celý příspěvek >
Pampová tráva, 5.6.2012
nevím, jestli potřebuje vápnitou půdu, v tom případě bych volil dolomitický vápenec, nebo ještě lépe namíchat vápencový štěrk, který se rozpouští velmi pomalu. Pampas má největší problémy s vymrzáním a vyhníváním, dokonalá drenáž a zazimování je... celý příspěvek >
Roundap, 21.5.2012
Můj soused (líný vzít motyku), k chemii přátelský a nefundamentalista, stříká vše od jara do léta včetně svého pod stromem ležícího psa. Ročně musí za postřiky utratit mnohem více než sklidí. Bohužel se herbicidy natáhly přes plot (asi kořeny) i do... celý příspěvek >
Uhynutí révy po vyrašení, 18.5.2012
mě se tohle stalo před 2 lety u letité rostliny Baga, prý se jedná o "mrtvici" - snad nějaká viróza mi bylo řečeno, ale taky by mě to zajímalo. Prostě po vyrašení cca 5cm letorostů najednou konec, nejdřív jsem myslel, že ji překousal nějaký hryzec,... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika