Příspěvky uživatele - hajank5

Identifikace, 13.5.2011 Obsahuje fotku
Dřezovec trojtrnný [Gleditsia triacanthos]
Zničím jitrocel vytržením?, 12.5.2011
Jitrocel je nezmar má i velmi jemné kořínky z kterých znovu vyroste. A navíc on se vysemeňuje už brzy na jaře, takže se ho asi jentak nezbavíte, jedině nějakým přípravkem, což vy ale s ohledem na drobné živočichy nechcete. 
Prosím pomozte mi s určením názvu květiny, 12.5.2011 Obsahuje fotku
Koupila jsem květinu, bohužel  není na ní název, prosím kdo pomůže s určením? Mnohokrát děkuji. Jen myslím, že to začíná E...
Rada co s plaménkem, 8.5.2011
Letos jsem myslela, že můj plamének nepřežil, ale stále jsem se nemohla dostat k tomu abych ho tedy ostříhala. Den kdy dostal"zásah" od mých nůžek byl ale pro mne šokem. Až když jsem suché šlahouny odstřihla, všimla jsem si jak pučí na mnoha místech... celý příspěvek >
Jaký jehličnan pěstovat ve velkém zahradním kvetináči?, 5.5.2011 Obsahuje fotku
Já mám již třetí rok jalovec  v květináči.Ani ho na zimu nijak nebalím a přežije zimu bez potíží.
Ibišek ze semínka, 3.5.2011
ano venkovního syrskéhomodrofialová barva
Ibišek ze semínka, 3.5.2011
také jsem letos sela venkovní ibišky ze semínek, ale jsou ještě mrňavé -nemají pravé lístky, takže asi zůstanou doma semínek mám plný pytlík, myslím, že by se daly použít i napřesrok, co myslíte?
Nevěstin závoj, 3.5.2011
Myslím, že není jedovatý.Nikde se to neuvádí
Prosím kdo zná tuto "bylinu", 3.5.2011
moc děkuji
Prosím kdo zná tuto , 3.5.2011
foto je od Mariina chrámu z Efesu.
Prosím kdo zná tuto "bylinu", 3.5.2011 Obsahuje fotku
Prosím kdo by poznal co to tu roste, děkuji za příspěvky
Prosím o určení názvu kytičky, 1.5.2011 Obsahuje fotku
Koupila jsem si kytičku bohužel název jsem zapomněla, pomůžete  mi prosím? Děkuji.
Bacopa, 30.4.2011
bacopa je samočistící, květy samy opadávají, dnes jsem ji taky sázela, koupila jsem bílou, je rozvětvená/má dost výhonů, nebudu ji zaštipovat. Třeba má někdo jinou zkušenost.
Uhnívají nám listy na aloe, 28.4.2011
tak ji už vyndejte ven a uschlé kusy odsřízněte, venku jí bude dobře
Slimáci, 28.4.2011
Tak říkáte, že už to začne? No půjdu to ven omrknout... je zase po dešti, jestli tu nějakého nezbedu nenajdu. Šneků je hodně, ty házím do "dáli", slimáka jsem letos ještě neviděla, tak uvidím co uvidím
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika