Příspěvky uživatele - hajank5

Co je to za rostlinku?, 2.7.2011
ano bude z ní keřík a přidala bych tyčku z bambusu jako podpěru, ona by se i plazila, ale má velmi těžké listy a převážily by celý květináč.
Nevíte, jak na to?, 2.7.2011
Palmy které si dovezeme se vemi špatně přizpůsobují našemu klimatu. Vyhovoval by skleník a na zimu zimní zahrada. Nesmí být přelité, pokud jsou mladé sazenice nesnášejí přímé slunce a hlavně nesnesou průvan.Hlavně rostou velmi pomalu.
Co je to za rostlinu a jak jí pomoci?, 29.6.2011
určitě ji uřízněte a nechte pustit kořínky ve sklenici s vodou a hlavně ji pak dejte do nové zeminy na pokojovky.Nedávejte příliš velký květináč, pak jí dlouho trvá než prokoření a dlouho neroste. Bude to kolopejka
Nevíte, co je to za rostlinu?, 29.6.2011
jedná se o žumen/cisus/ s určitostí
Neznámá rostlina, 25.6.2011
koupila jsem si semena durmanu fialového a bylo 5 semen v pytlíčku a všechny semena byl plevel, ani jedno nebyl durman, taky se mi to nelíbilo
Neznámá rostlina, 25.6.2011
mně to připada jako paprika 
Aby trubac kvetl, 25.6.2011
také pěstuji už cca 5 let trubač a ještě nekvetl, mohla bych ho ještě nyní zastříhnout? utvořil by nové výhony a kvetlby? Co poradíte nebo to mám nechat napřesrok?Děkuji za rady
Co je to?, 24.6.2011 Obsahuje fotku
mě to připadá jako bidens ferulifolia... možná se mýlím??? ale ty lístky nevím nevím ....
Pomozte prosím s určením palmy, 21.6.2011
tak se přikláním k Josefovi, měla jsem ho taky, dovede člověka doslova vystěhovat z bytu. hodí se do hal a škol a prostě ohromných prostor, kde dá vyniknout své kráse. Musela jsem ho svazovat a nebylo možné jej mít už doma, darovala jsem ho. Pokud... celý příspěvek >
Rebarbora, 13.6.2011
Výborný je koláč ať kynutý nebo z lineckého těsta ale dát pod rebarboru tvaroh / pěkně rozmíchat s cukrem a na to poklást rebarboru nakrájenou a navrch dát drobenku. je známo a doporučuje se pod rebarboru tvaroh snižuje se tím kyselina, kterou... celý příspěvek >
Fíkus, 27.5.2011
Měla jste začít s bojem již dříve, bude to sviluška...  těžko ho zachráníte, napadené listy odstranit a to znamená vyhodit. Nepotěším vás, protože svilušky se rády dají i do dalších kytek. Pokud byste bojovala včas je dobré stříkat Sumathionem,... celý příspěvek >
Škůdci na oleandru, 27.5.2011
svilušky jsou potvory těch se nelze jen tak zbavit, chce to víc postřiků, já bych to vše co se zdá napadené ostříhala, pro jistotu a navíc vám oleandřík krásně rozkošatí
Jak se nazývá tato květina?, 27.5.2011
ano, je to tabák a nejvíc voní večer
Dracena - prosím poraďte co s ní?, 25.5.2011
Já bych ji tedy rozřezala , udělala z výhonů sazenice /dala do vody zakořenit/a pak bych měla několik dracen. Vždy bych zasadila dvě do květináče a rostly by pěkně. U těchto dracen je nevýhoda, že vyholují kmen, ale pokud se jich sesadí... celý příspěvek >
Kadeřavost v květnu, 23.5.2011
Mě letos nektarinka zatím dělá radost jiné roky už jsem musela všechny listy otrhat... strom byl vždy holý, ale obrostl znovu než plody narostly. Možná jste stříkal, zrovna před deštěm a postřik nebyl tak účinný to těžko člověk posoudí, já říkám... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika