Příspěvky uživatele - 67.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 29.10.2017
Chce to obě dřeviny znát, mít je okoukané. Rozdílné je zbarvení letorostů, tvar pupenů, velikost a tvar iistů.
Jeřáb Kubovaja - zkušenosti?, 29.10.2017
Tebto jeřáb konkrétně neznám. Ale vyzkoušel jsem řadu ruskojazyčných odrůd - Titan, Desertnaja, Likernaja, Granatnaja, Businka, nevím, jak se všechny jmenovaly. Ale žádný se chutí nevyrovnal Moravskému sladkoplodému, všechny jsou více nebo méně... celý příspěvek >
Kde koupit jabloň Pinova, 29.10.2017 Obsahuje fotku
Až taková sláva to není. Pro mě mají oranžovočerveně žíhané plody klasického Topazu větší kouzlo
Mám vysadit Spartana?, 26.10.2017
mám Spartana cca 50let starý strom, strupovitostí, padlím vůbec netrpí. stromy zásadně nestříkám. plody jsou každý rok krásné, velké... ...vřele doporučuji, výtečná a nenáročná odrůda... Blahopřeju, já takové štěstí neměl. Spartany mi chutnají,... celý příspěvek >
Založení kompostu - trava, hnuj, hlína, sláma, 26.10.2017
Velmi vghodné a v jakémkoli množství. Stejně tak můžete holubí trus nechat zkvasit a ředěným přihnojovat jako slepičinci. Koukněte se, koli stojí 0,5l tekutých sklepičinců, uvidíte, jak ušetříte. Hlavně ať to nevidí i ten holubář.
Identifikacia odrody + choroba, 26.10.2017 Obsahuje fotku
Je to možné. S padlím nemám na své zahradě prakticky žádné zkušenosti. Na jablkách, zejména žlutoplodých, někdy pozoruji podobné projevy rzivosti (často mnohem výraznější než na obrázku), na listech ale žádné padlí nemívám. Ošetřovat se musí... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 23.10.2017
To byl tedy razntní příspěvek, až to bůchlo. S názorem, že označení ovocné sadby je bídné, do puntíku souhlasím. Informace jsou neúplné, mnohdy důležité údaje chybí. A tam, kde jsou uvedeny na cedulce, vyrudne text na slunci dřív, než stromek začne... celý příspěvek >
Rucna pilka, 17.10.2017
Jistě. Ale je to úplně jiné nářadí. Mám akupilku na tyči i do ruky. Ale žádná neváží míň než dvě kila a obě dělají hodně chlupaté řezy Dvacetideková zavírací pilka se vejde do kapsičky a řezy neptřebují začišťovat.
Pinova problém, 9.10.2017
Jáí bych řekl, že je to způsobeno poruchou vodního režimu, např. silnými dešti po období sucha. Slupka praskne kvůli náhlému zvětšení plodu. Začernalá stopečná jamka je od zaschlého deště, který zachytil prachové částice. Ale taky je to jen... celý příspěvek >
Staré odrůdy od silnic určení, 9.10.2017
Vypadá to jak jadernička, ale ta je spíš sladká, ne nakyslá.
Prořezání starších jabloní, 9.10.2017
Nojo, ale musíme si ujasnit, co vlastně od ovocného stromu chceme. Jestli krásnou ušlechtilou dominantu, vetrolam, přírodní prvek, stín,  anebo potřebujeme kvalitní jablka, která zatím neumíme vypěstovat jinak než na stromech. V prvním případě... celý příspěvek >
Zaštepenie višne do čerešne?, 3.10.2017
Jistěže by to bylo úspěšné.. Planá třešeň - ptáčnice - je nejčastěji používanou podnoží pod višně.
Jakou podnož pro meruňku, 25.9.2017
Mělce kořenící podnože, anebo právě třeba St, Julien jsou do sušších půd nevhodné. Nesmíme si plést mělce kořenící podnože a citlivé k k suchu. Samozřejmě, že všechny slabě rostoucí a mělce kořenící podnože budou mít problém sáhnout si do hloubky... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 21.9.2017
Pane Kohútek, pěkná rajčátka, mám 2 dotazy: 1. Co děláte s takovým množstvím rajčat? My jich máme oproti Vám zlomek a letos už nevím co s nimi,   Protlak, kečup, lečo, sterilovaná, sušená,...a dorůstají další, nikdo už je nechce.   2.... celý příspěvek >
Šarka švestek, 18.9.2017
Stromek roste sedmým rokem... Co tam rostlo před ním? Nebyl to taky ovocný strom?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika