Příspěvky uživatele - vjk

Réva - draslík x hořčík, 15.5.2013
Wimpi, nechte révu být a dejte se na borůvky - půdu pro to máte ideální :-)  Ph máte zjištěno vodním výluhem nebo KCl (CaCl2)? VJK
Réva - draslík x hořčík, 15.5.2013
Pokud je deficit 75mg/kg, na 100m2 je třeba dodat 6,75kg čistého hořčíku. VJK
Bezsemené stolní odrůdy, 7.5.2013
Má-li se jednat o slovenský Uran, tak ten má bobule zelené až zelenožluté, při dobrém oslunění zelenorůžové. Drobná semena se semtam vyskytují. Chuť má výbornou. Je také možné, že se nejedná o Uran, ale o některou jinou slovenskou bezsemennou odrůdu.... celý příspěvek >
Réva v sklenníku, 3.5.2013
Rohovina a slepičince je každé něco jiného, tak co jste k révě skutečně dal? VJK
Kdy bych měl zlikvidovat plesnivou starou jabloň?, 3.5.2013
Pokud ty jablka nechcete/nedají se jíst, tak nečekejte do září a poražte jí hned. VJK
Vyštipování poupat u paprik, 2.5.2013
Minulý rok jsem vyštipoval, a pak čekal o několik týdnů déle na úrodu. Teď mám za oknem centimetrové pody AMY a nechám je už růst.  Přednost dávám delšímu období sklizně před celkovým výnosem. VJK
Bezsemené stolní odrůdy, 2.5.2013
Vzhledem k tomu, že skoro všechny fotky bezsemenných odrůd na jejich stránkách jsem už dříve viděl jinde, tak převzaté budou 100%-ně. VJK
Tlakové myčky pro domácí potřebu, 28.4.2013
Chápu vaše obavy, ale čerpadlo je samozřejmě kovové. Se zárukou a náhradními díly problémy u českého prodejce Berlanu nejsou. VJK
Rajčata ven?, 28.4.2013
Vloni mi rajčata totálně zmrzla 6.června. VJK
Tlakové myčky pro domácí potřebu, 28.4.2013
Také jsem řešil myčku v podobné cenové relaci na stejné účely, nakonec jsem vzal Berlan BHDR 1850-160. Stál 1200,-Kč, což i kdyby vydržel jen 2 roky co je záruka, tak je to za stejné peníze, jako si myčku 3x půjčit v půjčovně. VJK
Soused, 23.4.2013
Obraťte se na místně příslušný stavební úřad, ten jediný je v této záležitosti arbitr. VJK
Škůdci v trávníku, 20.4.2013
Je to žížala, když jsem před lety začal v noci chodit na lov slimáků, také jsem se jejich rychlosti divil. Buďte rádi, že je v trávníku, resp. pod trávníkem máte. Rozhodně to není žádný škůdce. VJK
Hrášek, 16.4.2013
Jak takovéhle množství lusků vylupujete? Předpokládám, že sklízíte vše najednou. VJK
Jak daleko sázet túje, 14.4.2013
Spon hlavně záleží na tom, jaký druh jste si na živý plot vybrali. VJK
Co vaše réva? (2013), 14.4.2013
Já stříhal v polovině února a teče jako ještě nikdy dosud. Vůbec však netečou větší řezy, které jsem zatřel latexem. VJK
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika