Příspěvky uživatele - Chemický Alí

Co použít na zanedbaný trávník?, 11.6.2010
Dobrý den Marku. 3000 m je už vcelku slušná plocha, pokud je náletový pařízek jeden vedle druhého je důležité vědět, jak je to se stávajícími stromy a kolik jich chcete /nechcete zachovat. Pokud se chystáte sázet nové dřeviny, a staré vzrostlé... celý příspěvek >
Zkušenost s robotickou sekačkou, 10.6.2010
Robomow patří mezi zavedené americké značky, v USA je potkáte mnohem častěji, než robotivké Husquarny, které dominují v evropě. RObomow patří mezi nejdražší robotické sekačky v USA, cena v Čechách je o 2O-25%  vyšší než v USA, je otázkou, zda... celý příspěvek >
Jakou UV lampu?, 9.6.2010
Podívejte se po bazénových germicidech, jdou dnes sehnat při výkonu 24-30W za cenu okolo 1900-2200 Kč, nedávno byly tytyo germicidy v akci v MAkru za zmíněnou (nižší) cenu.  Je jedno, zda je germicid  "bazénový",... celý příspěvek >
Solární pyramida, 9.6.2010
tomu říkám kvalitní marketing:-))
Jak hluboko zarýt to, co nejde odplevelit?, 9.6.2010
Z klasického odplevelování se zblázníte a výsledek na nic, Roundupu se nebojte, fobické výkřiky o chemii v zahjrádce jsou legrační, Roundup se odbourává, jakmile se dotkne země. Je to skvělá věc, která nezaťěžuje nijak půdu ani to, co bude růst... celý příspěvek >
Nově založený trávník, 8.6.2010
Zcela jistě nepoužívejte žlutý písek, ale bílý, křemičitý, jemnou frakci. Žluté písky mají vysoký obsah slíd a někdy i jílů a dokáží vytvořit pevnou a špatně propustnouvrstvu. Pokud projdete zdejší diskuse, najdete mnoho obsáhlých příspěvků na téma... celý příspěvek >
Vláknitá řasa, 6.6.2010
Bohužel, nicméně u kapalinových testerů samozřejmě dochází k chybám, ale velcí výrobci mají své měřící sety relativně stabilní, co se týče výsledků. Nehovořím ani tak o absolutních hodnotách, jako o tom, že sety jednoho výrobce dávají stále podobný... celý příspěvek >
Vláknitá řasa, 4.6.2010
Vy jste ďábel pane Hrkale, nechtěl byste se věnovat problematice mořských akvárií? Myslím to jako poklonu.
Vláknitá řasa, 3.6.2010
Díky za důvěru, nejsem si jistý, zda jsem Vám v této oblasti důstojným partnerem :-)) 1.  jako předfiltr jsem myslel hulvátský molitan 2. Otázka se má jinak - jaké jsou stávající hodnoty?
Vláknitá řasa, 3.6.2010
Zajímavé, jednoduché a myslím účinné pro posouzení v amatérských podmínkách. Asi nemá smysl vytvářet testování "DOUBLE BLIND, CROSS OVER" :-)) Jen bych se pane Hrkale přimlouval za předfiltr, jinak hrozí zaplácnutí siporaxu hrubou frakcí... celý příspěvek >
Sekání mokré trávy, 3.6.2010
Vřetenovky jsou super, jak Vás vyšla cena? Jaké jsou parametry a značka? Díky za info Tomáši.
Vláknitá řasa, 3.6.2010
ano,  v akvaristice běžně měříte ve škále 0 - 5 mg NO2/litr, běžně udržuji akvária s koncentrací 0,1 - 0,5 mg NO2/litr. Tedy max . na desetině měřené stupnice. Nechci dělat lacinou reklamu Siporaxu, ale je skutečně fakt, že od té doby, co jsem... celý příspěvek >
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 2.6.2010
Víte, obojí má něco do sebe, k plynu jsem byl vždy rezervovaný, než jsem si zapůjčil pěkný plynový Cadac. A tak mám klasický kotlový gril na dřevěné uhlí, na který nedám dopustit, vodní gril na který nedám dopustit, a uvažuji o plynovém cadacu, na... celý příspěvek >
Mravenci v trávníku, 2.6.2010
Káva nefunguje, kupte práškový insekticid na lezoucí mravence - killer dust, zasypejte všechna viditelná místa s mravenci. Ti se odporoučejí do mravenčího nebe. KIller Dust trávníky nepoškozuje.
Zakládání noveho trávníku, 2.6.2010
Ano, vyhubíte celou plochu, je to na jistotu a bez kompromisů. Hubíte dvakrát, poprvé aktuální porost, podruhé (+14 dní) semena výklíčivších plevelů. Vezměte doporučený gazon, samozřejmě buďme racionální, kvalitní krásný trávník je tím odolnější,... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika