Příspěvky uživatele - 148.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze vypěstovat afrikány ze sebraných semínek z odkvetlých květů?, 5.8.2019
Samozřejmě, jen si nejsem jistá, jestli budou vypadat stejně, jako ten původní kultivar. Dělám to tak běžně, sbírám semínka a pak je sypu všude, kde mám volná místa, aby mi je zaplnily místo plevelů, používám je i jako zelené hnojení.  Ale... celý příspěvek >
Co jsem zničil plísní, 4.8.2019
Jo, jo, nejspíš máte pravdu, ale to je rada spíš pro ty ostatní. Já chemické prostředky věnuju maximálně meruňce a i tak je to k ničemu - u nás prostě na meruňku moc nejsou podmínky. No a na ostatním zase nehodlám věnovat ty chemické prostředky a o... celý příspěvek >
Co jsem zničil plísní, 3.8.2019
U nás neprší takřka vůbec a přesto nám tady plesniví a hnije i nezralé ovoce, všechno to letí za stromů. Já broskev nemulčovala, přesto nám většina broskví zaké shnila. Meruňky a monilioza... to už je taková klasika, ale hnije i ostatní ovoce(jablka)... celý příspěvek >
Co jsem zničil plísní, 3.8.2019
Plesnivějící tráva, ve vašem případě spíše hnijící, nemá s plísní na rajčatech nic společného. Je to naprosto jiný druh plísní.
Pomoc s určením rostlin, 2.8.2019
Čauky, když koukneš na ten odkaz co jsi dala, tak tam máš, obrázek i to, že je plnokvětá. Ty jednoduché už by jsi sháněla těžko, není o ně zájem, tak se ani nenabízejí.
Bábiny zuby, 2.8.2019
Ježíš, neštvěte mne To vám snad budu muset nafotit, ty mé mrzáčky Jako jo, žijou, rostou... ale s tímto,,bujným křovím", se to vůbec nedá srovnat Už vážně nevím, co s tím?
Krušpánek, 2.8.2019
Postříkat co nejrychleji, na savé žravé(např.mospilan) Chvilku zaváháte a už se nevzpamatuje, bohužel mě se to v jednom místě na pár kusech stalo.
Určení keře, 1.8.2019
Lagerstroemia. Jsem si téměř jistá, že jedna tuhší zima a je po ní.
Pomoc s určením rostlin, 1.8.2019
Stačí trocha umanutosti což my ženské většinou máme Jsem ráda, že jste zde, pane Josefe
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
A tu 6.mám před očima a nemůžu si vzpomenut, co mi to připomíná. Tedy připomíná mi to solidago, ale spíš... není to nějaký příbuzný plevel? Jejda Lído nevíte, co je s panem Josefem? Ten na to přece přišel vždycky
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
Klasický cornus mas přece. Já tu mám všude nálety svíd, i ty takhle vypadají.
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
4. je nějaký cornus - dřín, svída...?
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
Ahoj myslím, že ty jednoduché se už ani neprodávají, není o ně zájem.
Jaka je to kytka, 31.7.2019
Dracena
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 30.7.2019
Máme to stejně, jak popsal výše Tom. A ne, nám tedy nikdo kůru neohryzává a to tu zajda běžně bydlí, srna či divočáci se sem nedostanou. Běžně nám jen kosové sklidí úrodu bobulovin, bojovali jsme teďka spolu o 10ks broskví(víc mrazík nenechal) a na... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika