Příspěvky uživatele - 235.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černy jeřab (Aronie), 13.4.2019
Tak ono sa to ťahá s tými aróniami od minulého leta a vtedy som neprihnojoval, iba som striekal železom. Skúsim ešte obmedziť zálievku. Rozmýšľam, že zmerám aj pH pôdy.
Černy jeřab (Aronie), 12.4.2019 Obsahuje fotku
Nájde sa tu nejaký odborník na výživu? Čo tej arónii chýba, prípadne čoho má navyše? Začiatkom jari som prihnojil síranom amónnym (100 g/krík), okrem toho iba zalievam. Listy začali blednúť už minulé leto, spravil som niekoľko postrekov železom, no... celý příspěvek >
Pilatka švestková, 11.4.2019
Ako to vidíte tento rok s ošetrením proti piliarke? Dnes, najneskôr zajtra by som mal striekať, no je mizerné počasie, celý deň fúka. Ak sa to v priebehu zajtrajška nezlepší a aspoň navečer nezoslabne vietor, asi ostanú slivky napospas osudu.
Toptaste, 9.4.2019
Kvetmi teda nešetril
Kvitnú jablone, 9.4.2019 Obsahuje fotku
S násadou kvetov to vyzerá zatiaľ sľubne.
Broskvoně - každoroční ztráty, 7.4.2019
Podobne, Petře Za vyskúšanie by to asi stálo.
Rozkvétání slivoní, 7.4.2019 Obsahuje fotku
Takže sľúbená foto rozkvitnutej Topfirst. Momentálne je na strome viac kvetov ako listov. Kľudne by sa dala takáto násada rozdeliť na dva roky. Na druhej foto je pre porovnanie Toptaste, ktorá máva každoročne tak akurát bohatú úrodu.
Uštípané květy meruněk, 7.4.2019
Niečo podobné som pozoroval na marhuli Oragered, kde mi opadalo zhruba 80% kvetov. Ostali iba tie, ktoré kvitli medzi poslednými.
Květy na koncích větví, 7.4.2019
No ja mávam presne opačný problém. Tento, ale iné roky som strihal stromy a hovorím si: super, koľko má "kvetných" pukov, určite bude parádna úroda. Slovo "kvetných" som dal do úvodzoviek schválne, keďže po vypučaní iba veľmi malá časť z nich naozaj... celý příspěvek >
Broskvoně - každoroční ztráty, 7.4.2019
Sem-tam musíme brať veci aj s nadhľadom a udržať si pozitívny pohľad na veci, aj keď sa nie všetko vydarí
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 7.4.2019
Áno, obe sú to jablone.
Jak zasřihnout mladou broskev Redhaven?, 5.4.2019
Prostě na začátku vegetace musí být broskvoň razantně ořezána. Razantne hádam až nie, to by sa pani pripravila o veľkú časť úrody. Podľa obrázka sa mi zdalo, že nejaký rez tam už bol realizovaný, lebo koruna nemá zlý tvar a aj prírastky sú... celý příspěvek >
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 5.4.2019
Robil som to podobne, akurát výlisky išli nie do kompostu, ale rovno na zem a na jeseň som ich jemne zapracoval do zeme. Väčšina z nich aj tak skončí ako zelené hnojenie, keďže ich nemám kde škôlkovať. Mám posadené aj v miskách, tie majú ešte o čosi... celý příspěvek >
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 5.4.2019
Presne tak, potrebujem, aby ešte zosilneli, najmä do hrúbky. Ťažko sa mi vrúbľuje, keď sa mi drevo ohýba v ruke. Ideálne, ak by mali v mieste vrúbľovania hrúbku ceruzky. Ja by som ho zakrátil, aby si získal plnohodnotný špičiak dlhý aspoň 120 cm. Z... celý příspěvek >
Kdy roubovat za kůru, 5.4.2019
Už by sa mohlo dať, aj keď neviem v akom vegetačnom stupni sú u Vás jadroviny. Ja som vrúbľoval pred dvomi dňami a kôra išla krásne odchlípnuť. Som ale v teplej oblasti (145 mnm).
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika