Příspěvky uživatele - 235.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez mladé révy, 23.4.2019
Tým príkladom som chcel len poukázať na zlú interpretáciu tých čísel. 3-ročný vinič tiež nezaťažíte hneď 40 očkami, 5-ročný by to tiež asi nezvládol. Všetko sa to odvíja od konkrétneho stavu daného koreňa. Preto odporúčam stredne dlhý rez na 2 ťažne... celý příspěvek >
Broskvoně - každoroční ztráty, 23.4.2019
Skúsim nafotiť, keď nezabudnem
Jak ochránit skleník před slimáky, 23.4.2019
Zbaviť sa ich síce nezbavíte, ale úrodu ochrániť môžte. Urobte po obvode skleníka ochranný pás z nejakého prípravku proti slimákom (Mesurol, Metarex, Ferramol). Slimáky prichádzajú do skleníka večer zvonku, keď nie je už tak teplo a je aj vyššia... celý příspěvek >
Řez mladé révy, 23.4.2019
Pri RH vedení moc neskúšajte vypestovať 4 kmienky z jednej hlavy, lebo budete dosť priestorovo limitovaný, hlavne pri nesprávnom spone. Budem sa asi opakovať, ale vykašlite sa na takéto čísla, ich výpovedná hodnota je 0,0000 nič. Režte na 8... celý příspěvek >
Broskvoně - každoroční ztráty, 23.4.2019
Minulá jar bola u mňa z tohto pohľadu veľmi zlá, musel som rezať veľmi hlboko, aby som sa dostal do ako tak zdravého dreva. Odstránil som asi 80% dreva. Prekvapilo ma to, lebo ešte koncom zimy sa zdali konáriky na prvý pohľad zdravé, ale nevypučali.... celý příspěvek >
Roubování, 22.4.2019
Aké sú tam podpníky?
Desert, 22.4.2019 Obsahuje fotku
Desertom som čiastočne prevrúbľoval Idared. Vrúble už rašia, tak sa budem tešiť o niekoľko rokov na prvú úrodu. Bude to moja najskoršia odroda. 
Postřik na pilatku, 20.4.2019
Ani ja nechcem na vošky dávať tvrdú chémiu. Zatiaľ som použil Neemazal, aj keď veľkú šancu mu nedávam. Nič z týchto bio sa mi zatiaľ neosvedčilo. Dávnejšie, keď som ešte nepreferoval eko ochranu, som bežne dával BI 58. To bol ekrazit, už len z toho... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 19.4.2019
V podstate súhlasím s Daníkom. Týmito pravidlami som sa nikdy neriadil a vždy som mal bohatú násadu strapcov. Skôr je potrebná prebierka, aby som dosiahol kvalitatívne vyhovujúce plody. Zvyknem rezať na 8 očiek (+- očko), bez rozdielu odrody. Vinič... celý příspěvek >
Postřik na pilatku, 19.4.2019
Ja som pred pár dňami strekol Spintor. Viac ma však začínajú znepokojovať vošky na Topfirste. Hneď vedľa je Toptaste a iné slivky, a tých sa zatiaľ ani nechytili.
Co vaše réva 2019?, 19.4.2019
S tým Talizmanom Vám moc neporadím, ja sám nie som zatiaľ spokojný s jeho opelením a to mám v okolí 5 rôznych odrôd. Ten rez spravte tak, že ponecháte na každú stranu ťažen s 8 očkami a môžte tiež ponechať 2 jednoočkové čapíky ako zálohu. Ak by Ste... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 15.4.2019
Neberte to v zlom, no ako Ste vedeli, že to nie je užitočný hmyz? Niekedy ma trochu zamrzí, že veľa ľudí zahubí všetko naokolo bez toho, aby vôbec vedeli proti čomu bojujú.
Sáčky na hrozno, 15.4.2019
Dnes mi dorazili sáčky z aliexpressu, objednal som 50 ks, rozmer 30x45 cm. Na to, že je to čínsky výrobok, vazerajú celkom kvalitne. Hlavne šnúrka vrchného uzatvárania vyzerá, že by sa nemusela po pár razoch roztrhnúť.
Kvitnú jablone, 15.4.2019
Páči sa mi, že v tom sade je v medziradí aj trochu divočiny. Nie je to len uhladená monokultúra.
Pilatka švestková, 14.4.2019
Keďže v piatok aj v sobotu fúkalo, k postreku som sa dostal až dnes. Chladné počasie trocha zbrzdilo opeľovanie, čo mi prišlo vhod. Striekal som Spintorom.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika