Příspěvky uživatele - 58.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pampeliška, pýr, pcháč - zlikviduji vytrháváním?, 24.4.2014
On ten pcháč obrazí i po roundupu, stejně tak svlačec.
Co mám s bramborami, 22.4.2014
Nemyslím si, že namrznutí takto malých brambor je nějaká tragedie, ale neznám nikoho, kdo by jásal, že mu zmrzly brambory a proto jich bude víc. Asi kolem sebe nemám dost zkušené zahrádkáře. Máte to i z vlastní zkušenosti, že namrznutí je prospěšné... celý příspěvek >
Co mám s bramborami, 21.4.2014
Po internetu a mezi lidmi koluje hodně bludů. Jirko, toto je jeden z nich,
Agzat - predné nesenie náradia, 14.4.2014
Nemáte zač. Bylo to zrovna aktuální i pro mě, včera jsem sázel brambory. V obchodě jsou většinou podavači a poradte si sám.
Agzat - predné nesenie náradia, 13.4.2014
Mám agzata od roku 1997 a vše slouží, takže moc nesleduji, co teď agzat dělá. Používam takové téčko (dejmetomu nosič radlic), ktré se kolíkem dá do závěsu (bez nastavovacího zařízení). Před kolem jede jedna radlice, takže strkám před sebou dvě. Chce... celý příspěvek >
Agzat - predné nesenie náradia, 13.4.2014
Na převodovce agzatu je rám přidělán dvěma šrouby. Po odstranění šroubů vysunete rám do zadu, otočíte o 180 stupnů a zasunete ze předu. Zajistíte šrouby. Radličky na rámu otočíte, dáte do závěsu, který je teď ve předu a děláte řádky i zaoráváte bez... celý příspěvek >
Kiwi, 3.4.2014
Pokud to řekla Honsová, tak jdu napustit bazén.
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 27.3.2014
Je to tam napsáno celkem jasně na hektar 3,3 až 4,1 l ve 400 až 600 l vody. Musíte si změřit, kolik dává váš postřikovač vody na např. 10m2 a pak počítat.
Leze česnek, 16.3.2014
V pátek jsem LV n česnek hodil.
Příprava pro pěstování na nevyužívané zahradě, 16.3.2014
Tam, kde máte zarytý hnůj, můžete dusíkaté vápno dát. Je tu trochu informační šum v problematice dusíkaté vápno x vápnění.
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 20.2.2014
Sejte od půlky března. Mladé rostliny hrachu snesou mráz do -5 v pohodě.
Koňský hnůj, 19.12.2013
Stando, prasata se krmí úplně jinak než píšete.
Kosti, močůvka a jiné alternativní zdroje fosforu, 5.12.2013
Mlčící většina asi nechce komentovat nesmyslná tvrzení, že močůvka je zdrojem fosforu, když jej obsahuje stopové množství. Buď si také něco přečtěte nebo toto tvrzení publikujte jako převratný objev.
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 1.11.2013
Do jahod na jaře před rašením. Do brambor před vzejitím. Vzešlé brambory Stomp likviduje.
Vaše zkušenost s Agilem, 27.10.2013
Z trávníku pýr nedostanete. Jedině plošná likvidace a po odplevelení založit trávník nový.
Další diskuze:  11,  12,  13  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika