Příspěvky uživatele - 84.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co už jste letos naštěpovali?, 15.1.2014
Budem iba marhule... takže zatiaľ nič...
Hokaido dnes, 9.1.2014 Obsahuje fotku
Tak... takto mi Hokaido odišlo v priebehu 10 dní! Mám ho na chalupe v nevykurovaných priestoroch, kde skladujem i jablká... Poradí mi niekto... Robí niekto z Hokaida pyré, ktoré potom mrazí?   Je tamnejaká zmena chuti, kvality?...Ďakujem, rád by... celý příspěvek >
Inzerát, ktorý ma pobavil, 8.1.2014 Obsahuje fotku
Rozne druhy paradajok-29 druhov... v balciku sa nachadza po 10semien... Prirodzene ma zaujímali odrody, tak som sa spýtal mailom:Dobrý deň, aké sú to odrody? Odpoveď:Dobry den, no je to rozne :)  Otázka:No... a teraz si mám ako objednať?... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 6.1.2014
tie kelímky nezakrývate sklom či celofánom... aby ste zvýšila telotu a vlhkosť?
Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 6.1.2014
Vrátil som sa k tomuto vlákni, akosi ma začínajú svrbieť ruky   .  Pozeral somsi príspevok p.Jiřiny z 26/4/2013...pani Jiřina, to čo ste odfotila... kedyste vysádzala?...sadeničky fajn, ale malé... do troch zmrznutýchsíce ešte mohli... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 4.1.2014
Pani Jiřina, môžete, prosím, uviesť teplotné a svetelné pomery? Prípadne dať foto aj hneď teraz? tie zakorenené odrezky pôjdu v konečnom dôsledku do skleníku/foliovníku/von?  Viem, že máte aj staršie vlákna, meníte oproti minulému roku niečo?
Roubování, 1.1.2014
tak presne toto sa mi stalo s hruškami... známy na jeseň v lese vykopal nejaké divé hrušky a zasadil, na jar som mu ich zavrúbľoval... zo 14 vrubľov sa ujalo 0. čo som v ten istý deň u seba dával vrúble do starej hrušky, ujali sa všetky... Vyzeral... celý příspěvek >
Paradajky 2014 - pestovanie vonku, 1.1.2014
ale zaujímajú ma vaše riešenia, ako sa vysporadúvate s krátkym dňom... osvetľovanie, nejaké odrazové dosky... a takpodobne... aby som sa stihol pripraviť :-)  ...a samotný proces... vysievanie...zemina? perlit? vata?...
Rajče tyčkové Palava F1, 29.12.2013
Na druhej strane, ak Pálave dopraje dostatok slnka a dobrú pôdu, môže chutiť lepšie ako zo supermarketu
Paradajky 2014 - pestovanie vonku, 27.12.2013
Polovica marca mi bola prineskoro... ja musím na prelome február/marec, ak chcemmať priesady, ktoré už pri výsadbe von majú mať nasadené na kvet...
Paradajky 2014 - pestovanie vo vedrách, 27.12.2013
Toto je téma, kde nám asi môže najviac skúseností odovzdať pán Mirek. Ja som skúšal pestovať tento rok, ale zrejme sú 12litrové vedrá na to absolútne nevhodné kvôli tomu že udržia málo vody, rýchlo zemina presychá... živiny sa dajú dodať hnojivom...
Paradajky 2014 - pestovanie vonku, 27.12.2013
Viem, že tu téma Paradajky 2014 je, ale všetci, čo tam píšu, kedy chcú začať s výsevom, majú zrejme skleníky či fóliovníky. Preto ma zaujíma, kedy plánujete výsev paradajok pre pestovanie vonku, ako budete riešiť problém krátkeho dňa a nedostatku... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 13.12.2013
Ako chcete eliminovať nedostatok slnečného svitu?   To sú výsevy určené pre výsadbu do skleníka? 
Rajčata pro sezónu 2014, 12.12.2013
A z tohoto by ste mi niečo odporučili?
Rajčata pro sezónu 2014, 11.12.2013
Pozrite sem - zaujíma ma to tomato indigo... je to indigo blue podľa vás? A aký je váš názor na tie paradajky na uskladnenie?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika