Příspěvky uživatele - 9.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 7100, 7.1.2016
Stačí se podívat na celkovou koncepci a zjistíte, jaká to je fušeřina. Takový stroj neradím kupovat, protože při práci se nadřete jako blázen. Nedokážu si s tím představit orat, nemá to pořádnou hmotnost a chybí tam aspoň volnoběžky v kolech. Vozík... celý příspěvek >
Křovinožez Vari 432, 5.1.2016
O tom, že by to přestali dělat v dodavatelské firmě, dost pochybuju. Stačí se trochu rozhlédnout kolem sebe a hned uvidíte, že to je dodáváno i pod jinými značkami, takže v obrovských sériích. Jen design je jiný. Stejně tak může skončit i jiný... celý příspěvek >
Křovinožez Vari 432, 5.1.2016
Za tu cenu paráda. Kamarád si ho koupil na moje doporučení a je moc spokojený. Velkou výhodou je i to, že není problém s jakýmkoliv náhradním dílem, vari je drží skladem.
Zostava Vari do 25 tis. Kč, 1.1.2016
Tohle, co tu popisujete, je poslední verze převodovky DSK 317.1/S, základ GLOBALu. Pro výměnu tažné nápravy za kypřící kudly akorát vyjmete čep, co drží polonápravu a upevníte nože a zajistíte. Nic víc. Tahle převodovka je na všechny půdní... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 31.12.2015
Tak pokud používáte VARÍKA, není nic jednoduššího, než si objednat rotační plečku RPT-2/S. Stojí 8 990 Kč a je to vynikající pomocník, navíc uspoříte peníze za údržbu dalšího motoru a s GCV160kou Vám to udělá spoustu práce. Navíc to má volitelnou... celý příspěvek >
Alko rider, 31.12.2015
Sekačkový motor není vhodný, potřebuješ motor s těžkým setrvákem. Doporučoval bych aspoň řadu 850, která má krouťák 11 Nm.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 28.12.2015
Ono hodně záleží na tom, jaká diskovka to je. Pokud DAKR, tak ten má v základu vždycky jen malou čočku pod diskem napevno a tam dochází k tomu jevu, co popisujete. Vari a Jikov používají celoplošný podběh na ložisku, který dělá konstant výšku, ať jde... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 28.12.2015
Já kosil s tou novou bezprstovkou, co mají od ESM. Metr vysoká tráva, nikdo neodhrabával a bez problémů, a to i v kopci. Krtince jsou všeobecně pro lištovky nežádoucí, protože je to tupí. Nejlepší je stejně bubnovka, žádné složité rozdělávání, jen... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 27.12.2015
Žádný Loncin, ale ZONGSHEN. Je to druhý největší výrobce spalovacích motorů v Číně. Já už mám motor na ekodotaci taky, za tu cenu paráda, vnitřnostmi trumfne i Hondu GSV190. Těším se na první práce na jaře, až motor vyzkouším.
Porad te mi prosím jaký křovinořez, 23.12.2015
Funguje velmi dobře. Kamarád si ho koupil na můj popud, protože já mám s Varinou jako značkou jen dobré zkušenosti. Nikdy jsem neměl problém s díly, které jsem potřeboval. Za tu cenu je bezkonkurenční, ač je to číňan. Já mám KC 435 a jsem taky... celý příspěvek >
Tera Vari - orba, 18.12.2015
Takový motor můžete provozovat i na Varině, ale je to o rozštípání vnitřností převodovky, protože ta neunese točivý moment, který generuje takový motor. Výrobci dobře vědí, proč takové pohonné jednotky nepoužívat - jsou moc těžké a výkon je zbytečně... celý příspěvek >
Sněžná fréza startování, 16.12.2015
Podíval bych se na vedení paliva, jestli není přicpané, případně na odvzdušnění nádrže paliva.
Tera Vari - orba, 16.12.2015
Bohužel někteří z Vás zde mají pravdu. Agzat vůbec nikam nepostupuje, což jej značně degraduje. Už spojení orební převodovky s vysokým těžištěm mi přijde šílené, protože na sečení je potřeba lehčí stroj s nízkou výškou a takovou váhou, aby se s ním... celý příspěvek >
Čím umýt bubnovou sekačku, 6.11.2015
Nejlepší je, když červený kryt sundáte ze sekačky, vezmete ho mokrým hadrem, pak opláchnete vodou a necháte oschnout. Na buben je nejlepší rejžák a pak taky opláchnout vodou. Pak to budete mít jako nové.
Motor Vari houpá při startu, 1.11.2015
Houpání studeného motoru je normální a není to závadou - takhle houpe každý moderní čtyřtakt na sekačce nebo malotraktoru, pokud mu po startu dáte zátěž, uklidní se a běží normálně.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika