Příspěvky uživatele - 247.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problem s plotem, 11.5.2016
Řešili jsme to s právníkem...to je dobrá prča. Co chcete řešit s právnikem? Pokud je zídka jejich tak co myslíte, že vám ji ten právník přistaví? Ho poženou holí a ani 10 soudců je nedonutí to navýšít. No a pokud je vaše, tak si ji můžete přistavit... celý příspěvek >
Zatrávnenie sadu, 8.5.2016
To podle mne nemá hlavu patu, sekat sad a trávu ze sadu vyvážet do obecního kontejneru. Kdyby to dělal můj děda a chtěl po mně abych mu s tím ještě pomáhal, tak se na něj taky vys... u, kulatněji řečeno bych neměl čas. 2000m2 posekám obyčejnou... celý příspěvek >
Slivka Victoria zvädla, 6.5.2016
Bych si tipnul, že to nebyl mráz, ten slivkám nevadí. Bude to něco horšího, asi monilióza. Můžete zkusit to ořezat a zápálit v kostele svíčku, ale nejspíš to nepomůže.
Ma smysl ostrihavat zmrzle kvety jahod?, 6.5.2016
mozna (castecne) ano...no a když je částečně vyživuje, to tam pak jako naroste částečná zmrzlá jahoda?
Okrasná jabloň Royal Beauty jako "slunečník", 6.5.2016
Přírodní slunečník... záleží i na tom, jestli chcete, aby to jako slunečník vypadalo nebo i fungovalo. My třeba najčastěji vysedáváme venku odpoledne, no a to klasický tvar slunečníku moc stín nedává, a tu trošku stínu, kterou dá, tak ta není stejně... celý příspěvek >
Ma smysl ostrihavat zmrzle kvety jahod?, 6.5.2016
No, jestli nemáte žádnou lepší zábavu a myslíte si, že to jahodám prospěje, tak to má pak smysl.
Jak zjistit typ půdy a nadmořskou výšku pro pěstování plodin?, 2.5.2016
A vy ste spadlo z oblakou? To nevíte, že nadmořská výška se dá odečíst z každé turistické mapy? Že ji udavá každá navigace?  Případně mapy na seznamu či na gúglu?
Co Vaše réva 2016, 28.4.2016
Keby som pockal s odstranovanim ociek az po mrazoch tak by mi urcite zostalo vela nepomrznutych menej rozvinutych ociek...no já jsem nechal všecky očka. A výsledek?  U některé odrůdy už vyrašili všecky očka a všecky zmrzly. Hlavně staré dobré... celý příspěvek >
Líska neroste, 22.4.2016
geopatogenní zóny...ale Lído! To jste taky tmářka modlářka?
Líska neroste, 22.4.2016
Nevím co myslíte tím keře obrývám. Ale jestli malý keřík těsně obryjete na hloubku rýče, tak mu tím nejspíš zničíte většinu kořenů.
Sakura, 20.4.2016
Před pár lety jsme taky sháněli sakury, chtěli jsme vysadit tak pět sakur ven před plot, takže jsme chtěli aspoň na dvoumetrovém kmínku. Pokud jsme někde nějakou sakuru objevili, tak byla s kmínkem tak metrovým, pro naše účely nevhodným. Nakonec jsme... celý příspěvek >
Stříhání rok starých švestek, 20.4.2016
nezdá se mi, že to je ideál. Někde jsou květy a někde vůbec, tak si nejsem jistý, zda jsem to vše udělal správně...ideál to asi není, pokud jste to stříhal, aby korunka měla nějaký ideální vzhled, tak se to opravdu moc nepovedlo. Ale nezoufejte, je... celý příspěvek >
Stříhání stromků, 20.4.2016
Když se podíváte na tu jabloň, tak máte květní pupeny na koncích větví, takže když ty konce ufiknete, tak ufiknete i ty květní pupeny a tudíž pak není moc plodů. Ale nezoufejte už se vám tam na starším dřevě udělaly nějaké ty plodonoše a ty už... celý příspěvek >
Červený rybíz - záchrana?, 20.4.2016
No a jak se tak na koukám, tak moc kuliček nejpsíš neuvidíte letos ani příští rok, protože červený rybiz plodí až na dvou či tříletém dřevě. No a to tam moc nebude ani za rok.
Pilatka švestková, 20.4.2016
U nás to švestky vzaly letos nějak fofrem a tak jsem včera zjistil, že u některých je nejvyšší část je stříknout. Tak jsem vyrazil koupit něco proti pilatce, ovšem po probádání regálů ve dvou místních obchodech jsem zjistil, že ani v jednom nemají... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika