Příspěvky uživatele - 38.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez velmi staré révy, 4.3.2015
Myslím, že by jste si měla pro začátek položit základní otázku. A to zda-li chcete zachovat ten původní starý tažeň. Může působit esteticky a jiný hned tak nenaroste. Co se týká přírůstků. Pokud proberete polovinu letorostů z loňska úplně a ostatní... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 17.2.2015
Podle mě to závisí na siuaci. Pokud to nebrání vyzrání dřeva pro použití na příští rok. Tak by to nemělo vadit.
Co vaše réva? (2014), 6.1.2015
Dobrého dne všem. Byl jsem se mlsně podívat na viničku a prohlížel jsem réví na řez a zjistil jsem, že většina použitelných letorostů je příliš silná. I 2cm na průměru v patce letorostu, kde by se měl ohýbat. S tím letos asi už nic neudělám, ale... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 22.12.2014
Dobrého dne přeji. Předem gratuluji ke krásnému výsledku Vaší práce. Druhak by mě trochu zajímalo, jak dosahujete toho bezplevelnatého stavu. Je to asi jediná činnost, která mě na vinici fakt nebaví(pletí). Díky za info GB.
Co vaše réva? (2014), 25.11.2014
Dobrý den všem Mám takovy dotaz. Byl jsem se podívat co dělá réva(rytí) a zijstil jsem narašené pupeny. To se asi můžu na příští szónu na pěkný věci. To asi není úplně dobrý, že. GB
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 11.11.2014
Dělal jsem to dle tohoto dokumentu. Tedy 80x80x80 a přehodit spodních 40 s vrchími(20 hlav). Upřímně, příště si na to pozvu UNC-ko.
Co vaše réva? (2014), 8.10.2014
Děkuji za informace. Pokud je to tak, mám dvě možnosti. Buď zasadit několikaleté keře a nebo se na to.... Půjdu asi třetí cestou a vobčas něco zkusím. Stejně je to v mým množství také něco jako pokusná laboratoř. Vostorg mám taky. Zatím je ve fázi,... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 7.10.2014
2Wimpi: Ano, to co popisujete je určitě možné. Jsme 300 mnm ve vísce na kopci obklopené lesy. Mikroklima je tím tedy určitě ovlivněné. Jedná se o zahradní koloniii prakticky beze stínu. Proto věřím, že střídání studených nocí a velmi slunečných dní,... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 7.10.2014
Dobrý den p. Wimpi. situace se téměř stejně opakuje každým rokem. Vyroste přes 2,5m dlouhý letorost. Ten v srpnu zakrátím na cca 2m. Spodní část bez fazochů. V zimě jsem nastříhal tažně. Výška v 75cm na cca 8 oček. Na jaře vše vypadá že začne rašit.... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 6.10.2014
Takže jsem osobně o víkendu ukončil svoji sezónu. Byl to pro mě smutnější rok. Na jaře se neprobrali 3 sazenice stolních odrůd. 2xPrim, 1xRhea. Že jde do kytek ten slovenský Jupiter s tím se smířil, ale proč padly ty sazenice Primu po 2 letech docela... celý příspěvek >
Přemrznutí hroznů, 29.9.2014
Nepřibývá cukru jen se ztrácí voda. Podobně se dá fortifikovat již hotové víno přemrznutím a odebrání zmrzlé vody z povrchu. Je to stejný princip.
Co vaše réva? (2014), 24.9.2014
Tak dnes jsem ráno škrabal auto. Jestli to zas bude na tabák, tak to bude konečně poslední tečka letošních průserů.
Co vaše réva? (2014), 22.9.2014
Dtto + kosáci sežrali, nebo naklovali 1/2 úrody. Nejste v tom sám. A co jsem slyšel na Moravě taky nejsou úplně "happy".
Neznama/e odruda/y, 19.9.2014
No to mě... Všude píšou, jak se má Nero řezat na delší tažně a teď tohle.
Cider, 14.8.2014
tohle je na výše zmiňovaném odkazu překlad jen translátor English cesta Tam je další málo používanou metodou, která byla zřejmě populární v Anglii v minulosti. Jmenuje se to za studena stáčení a spoléhá na opakovaně stáčení kvasící šťávy... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika