Příspěvky uživatele - 162.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysávání popela z krbu, 11.10.2008
špatně pochopeno, chtěla jsem napsat že máme oboje - na úklid domu centrál, a na krb ten starý vysavač (teda "starý" - je to velice slušné AEG...). Ale máte pravdu v tom že centrál chtěl manžel, mě se to zdálo jako vyhozené peníze. Nakonec... celý příspěvek >
Vysávání popela z krbu, 9.10.2008
zajímavé, když nám instalovali centrální vysavač, tak nám vyloženě zakázali to použít na krb,  neboť se tím popelem nějak zacpe celý systém, což jak říkali se dá sice vyčistit, ale je to poměrně drahá procedura (proplachování louhovou vodou?).... celý příspěvek >
jak poznám půdu, 9.10.2008
no to je na slohové cvičení... Ale stručně: základní rozdělení bude na jílovitou, písčitou a ideální dobrou. Jílovitá - když je suchá, je tvrdá jak kámen. Rýč do toho nezastrčíte. Mokrá je zase jak plastelína, uděláte z ní kouli, hrozně se... celý příspěvek >
zaklady pestovani, pestovani v pokoji, 9.10.2008
krásná studentská léta... my jsme chtěli na kolejích chovat klokany. Takovej ten malej druh.  Bohužel (naštěstí) jsme ho nesehnali. Ale ta sranda když jsme si to plánovali, kde to bude žít, jak to bude hopsat na uvítanou, nebo jak s tím... celý příspěvek >
zaklady pestovani, pestovani v pokoji, 8.10.2008
z pecky to nezkousejte, zajedte si do skolky pro stromek, vyjde vas to na 150 Kc, to zas neni tak velka investice na pripadne odepsani. Aspon hned v skolce posoudite, jestli se vam broskev vubec do pokoje vejde. Pak bych zvolila opravdu... celý příspěvek >
cibule nevyrostla, 8.10.2008
možná jste sazečku zapíchla moc hluboko do země, mě se to první rok povedlo taky. Pak opravdu moc nevyroste, takže ji dávám tak, aby špička byla jen milimetřík pod úrovní terénu. Cibule má taky ráda sluníčko, neměla by být ve stínu, a to ani za... celý příspěvek >
trvalka pod ořešák?, 6.10.2008
Možná by tam mohla růst i Hosta (bohyška), ta je poměrně nenáročná a stín a vlhko jí bude vyhovovat. Vedle ní můžete zkusit třeba ještě dlužichy (heuchera?), případně na jaro srdcovky.
Thuje obrovská, 2.10.2008
moc pěkná.  Sázet 5 metrů od sebe :-)  Soused ji má taky, a taky tak vysokou, v létě je plná štěbetajících ptáků. ale vážně, asi by to řezem šlo udržet v nějakých rozumných mezích, jen střih ve výšce 4 metrů není zrovna jednoduchá... celý příspěvek >
Thuje - brouk vyhodává si cestičky ve dřevě, 2.10.2008
nám podobná mrcha zlikvidovala javor a katalpu. Stromům jsme se snazili vselijak pomoci - postřik, injektáž do děr po broucích, ale nerostly a chřadly.  Našli jsme jen dvě rady - nechat strom, zda si pomůže sám, a nebo vykopat. Asi bych... celý příspěvek >
Maliny a ostružiny, 1.10.2008
u odrůdy mi jde o chuť. Práve fakt, že jsem se kolikrát napálila mě vedl k otázce na to, jaká odrůda chutná vám. čistě váš subjektivní názor, já už si to přeberu. Maliny kolem nás nikdo nemá, není kde ochutnávat, a i kdyby bylo tak stejně... celý příspěvek >
nedozrálá rajčata - co teď?, 1.10.2008
já je mám ještě venku,  pořád máme přes den tak 16-18 stupnů, a ráno tak 6. Jestli máte přes den méně než 15, nebo vám hrozí přízemní mrazíky, tak už je asi skliďte, pod 15 stupnů stejně zastavují růst. Případně pokud hrozí riziko že... celý příspěvek >
Maliny a ostružiny, 1.10.2008
můžete prosím ještě napsat jaké odrůdy se vám osvědčily, hlavně z hlediska chuti u malin? jinak do návodu bych doplnila ještě tu kořenovou zábranu.  
neznámý keřík, 1.10.2008
máte pravdu, tahle bude nižší. Teď na to koukám znovu, my máme trochu jinou odrůdu, s většími listy (a ta jde více do výšky). 
neznámý keřík, 1.10.2008
vyroste minimálně do dvou metrů,  a je krásná. V zimě neopadá, ale pozor na mrazíky koncem zimy, raději ji první roky zabalte do bílé textilie.  Ale i když omrzne, tak rychle dorůstá, přístí rok ji budete mít metrovou.
Vysazení thují blízko septiku - uhynou?, 1.10.2008
co to znamená že je tam septik? že je na tom místě málo zeminy a vysychá to tam? tím pádem budete muset více zalévat, minimálně první rok, než si keříky vytvoří pořádné kořeny. Taky pomůže když je zamulčujete, aby zem nevysychala. Pokud je... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika