Příspěvky uživatele - 162.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
měď ve vodě obecně (?), 4.8.2008
ale stejně si myslím, že by si Hráběnka měla udělat radost a koupit si krásnou novou konvici s dvojitým dnem :=)  A proti usazování vodního kamene je dobré nenechávat po uvaření zbylou vodu v konvici, ale vylít ji. Tak udžíte konvici "jako... celý příspěvek >
Obsahy C vitamínu v ostatním ovoci a zelenině, 4.8.2008
achich ouvej, kdyby to bylo jednoduche, tak to už dávno na trhu je.Většina nás chemiků-zahrádkářů se spokojí s tím, že ovoce nějaké vitamíny má a při zpracování používáme nerez. Trochu mi to připomíná našeho truhláře-tesaře, který na můj dotaz jaká... celý příspěvek >
Kdoulovec, 4.8.2008
kdoulovec je na presazeni hodne citlivy a cervenec na sazeni cehokoli temer vrazedny. Jestli vam to sazel zahradnik, tak mate na keriky zaruku. Vhodne by bylo si ho na zahradu co nejrychleji pozvat, aby to videl, a optat se co mate s keriky... celý příspěvek >
A co tento keřík je to nemoc?, 1.8.2008
kupte si spiralove tyce, v tech rostou v pohode. Z bambusek budou vzdycky takto padat. Mozna je lepsi je nechat "zhroucene" nez se je snazit narovnavat, stonky jsou krehke a mohou se vam zlomit. Rekla bach ze cim silnejsi stonek, tim... celý příspěvek >
Obsahy C vitamínu v ostatním ovoci a zelenině, 28.7.2008
konečně pořádná diskuse pro chemiky. I já jsem v 15ti letech na chemické průmyslovce byla schopna po krátké praxi titrovat a určit koncentraci látek, ale aby byly výsledky přesné, na to i ten středoškolský puberťák potřebuje přesné váhy (vážili jsme... celý příspěvek >
stěhování mraveniště, 28.7.2008
jsou to malí rezaví zahradní mravenci... a taky malí černí. staví obyčejné mraveniště uprostřed trsu čehokoli - rostlinky, trávník.
Makadamový ořech, 28.7.2008
ještě jsem našla následující: ideální teplota je 25 stupňů, preferuje vlhké půdy, teplota by neměla klesnout pod 10 stupňů. Stom plodí v cca 7-10ti letech.
Makadamový ořech, 28.7.2008
Makadaia roste v subtropech - velke planteze jsou napriklad v Australii v oblasti mezi Sydney a Brisbane. Z toho je možné usuzovat na to, že bude teplomilný. Jeden exemplář jsme také našli na Tenerife, v botanické zahradě. Oříšky jsou naprostá... celý příspěvek >
Zasychání růje vlasaté, 28.7.2008
loni nám takto "odumřela" půlka keříku, připomínalo mi to spálu, ale nikde jsem nenašla co to přesně je. Začně to osycháním konečků a rychle se to šíří dolů, schnou listy. Větve jsem ostříhala, pro jistotu jsem to ještě ošetřila postřikem... celý příspěvek >
stěhování mraveniště, 28.7.2008
chtěla bych se optat, zda má někdo zkušenosti se stěhováním mraveniště. V zahradě mi mravenci začali vytvářet kupky mraveniště, už jich tam mám cca 5, a nechce se mi je ničit chemicky. Nejraděj bych to vyryla rýčem, a přenesla někam jinam. Jsou v... celý příspěvek >
může se teď něco sázet, 25.7.2008
Ta cibule se prodava jako seminka a jmenuje se Cibule zimní sečka.  Až to vysejete, tak se připravte na invazi slimáků, letos jsou při chuti a mladé lístečky... delikatesa :=)
Rjačata - kroucení listů, 24.7.2008
můžou to byt treba jine odrudy, ktere nejsou tak tezke. Kupte si kroucene hlinikove spiraly, na tech vam rajcata budou drzet pekne, jedna spirala stoji cca 25 kc a vydrzi leta, bambus casem uhniva.
Celer 2, 24.7.2008
zkuste pruhovanou mrkev, ma fantastickou chut, nadherne sladka.
může se teď něco sázet, 24.7.2008
ještě jsem mrkla do kalendáře a můžete sázet i čínské zelí, kopr, ředkev, ledový salát, špenát, polníček. V půlce srpna pak cibuli na přezimování, a ředkvičky až do půlky září.
může se teď něco sázet, 24.7.2008
letni salat, bulvový fenykl, kedlubny, sadba jahod (ty budou plodit přístí rok, ale sazenice by měly ted už být pomalu k dostání).
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika