Příspěvky uživatele - 146.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata ven?, 28.5.2013
Melise... to jsou staré zásoby z půdy, myslím že než se ten můj rozhoupe za kolik je prodá, tak rozpadnou . Přemýšlela jsem jestli tu fotku vůbec na web dávat ale nechtělo se mi všechny kbelíky a květináče přetahovat někam kde je lepší pozadí... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 27.5.2013 Obsahuje fotku
Máte pěkný rajčata, a vůbec pěkný skleníky... chlapi, je vidět že jste na zahradě k něčemu platný ...tož to bych též potřebovala .  Moje rajčata jsou bídný už od začátku, jediné co už má plody je Pollicino z loňského zálistku a jedna paprika... celý příspěvek >
Sajrajt na javoru?, 27.5.2013
Tomu sajrajtu se říká hálky.
Vistárie - zakrslá forma Wisteria Amethyst falls, 26.5.2013
to jsem nevěděla, nejsem študovaná... jen jsem okopírovala co jsem našla na netu. Každopádně už jí mám doma, bude mít čtyři květy a vypadá jako na fotce kterou jsem přidala výše. Na cedulce opravdu píší výška 60cm... asi chtěli napsat 60cm za dva... celý příspěvek >
Poznáte tuto rostlinu?, 25.5.2013
Možná Čimišník Pendula... koukněte někde na fotky jestli je to ono
Čo je toto za kvietok -2-?, 25.5.2013
Tuhle na zahrádce nemám... tak si jen tipnu. Levisie?
Čo je toto za kvietok -1-?, 25.5.2013
Zvěšinec zední (Cymbalaria muralis)
Vistárie - zakrslá forma Wisteria Amethyst falls, 24.5.2013
Amethyst Falls Wisteria begins flowering at one year of age - začíná kvetení po jednom roce věku (online překladač, us web) Marie a jak tedy voní... voní nebo smrdí?
Výška rostlin papriky ve foliáku?, 24.5.2013
Mirku, to máte všechny papriky tak vysoké, nebo jen některé odrůdy? Nepěstujete je na jeden výhon? Já je tedy v růstu nijak neomezuji (jen na konci sezony už nenechávám kvést), úrodu mám dobrou ale tak vysoké u mě ve skleníku asi nikdy nebudou
Vistárie - zakrslá forma Wisteria Amethyst falls, 24.5.2013 Obsahuje fotku
Včera jsem jí měla v ruce v Penny , na cedulce psali myslím 60cm což se mi moc nezdálo a tak koukám po informacích. Květy jsou vonavé (jinde píší že smrdí po pižmu) ale začíná kvést v prvním roce (fakt?) což je docela výhoda... a hlavně není tak... celý příspěvek >
Výška rostlin papriky ve foliáku?, 24.5.2013
"obrovských rozměrů do výšky i šířky" je trochu přehnané . Z těch které jsem loni pěstovala byl nejmenší Hamík... asi 50-60cm a největší a nejrozložitější byl Sonar, mohl mít 80-90cm. Do šířky to můžete, jak píše Mirek udržovat, já bych je tam... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 20.5.2013
"Strejda, co ho bolí koleno, to dokáže přesněji" ...ještě včera v poledne bylo na YR pro Poděbrady večer bouřky a cca 7mm srážek. Tak jsem dělala machra, že nepotřebuju dopustit sudy vodou ze studny když bude tak pěkně pršet a ráno koukám... ani... celý příspěvek >
Zděděná šeflera - copak s ní?, 18.5.2013
Šeflery se nebojte je to opravdu jak plevel, loni jsem "fikla" koště co mělo cca 2metry, nechala jsem 70cm a krásně obrazila. Dnes si říkám že jsem jí měla vzít i víc
Poznáte škůdce?, 18.5.2013
Vypadá to jako nějaký druh klopušky.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.5.2013 Obsahuje fotku
Ze smeťáku máte nakonec pěknou zahrádku . Moje stinná část zahrady (hostoviště, dlužichoviště a kapradinoviště) se probouzí hodně pomalu ale už je prý dostatečně vhodná k focení začínajících modelek
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika