Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy ořešáku do kompostu?, 12.1.2013
Bude to mozno zniet cudne, no aj ja som minuleho roku videl, roj vyrojenych vciel na orechu, verte ci neverte...
Pěstování rajčat 2013, 12.1.2013
SM gigante 3, tohto roku vyskusam, len mam strach aby nebolo nachylne na choroby, nakolko to nie je F1. dik
Pěstování rajčat 2013, 10.1.2013
Ahojte, uz sa to tu asi viackrat riesilo no predsa sa spytam. Aku osvedcenu odrodu, ktora sa da zohnat u nas (semo a pod.), by ste mi odporucili ako top, na vyrobu kecupov a pretlakov? (najlepsie tyckovu)
Pěstování rajčat 2013, 9.1.2013
S toho mi vypliva ze na prvom obrazku, prvy a treti plod z lava su rovnakej odrody? Je to tak alebo nechapem?
Pěstování rajčat 2013, 8.1.2013 Obsahuje fotku
No ked su rajciaky kupite, a chcete dat na ranajky, tak to velmi nepotesi. :)
Pěstování rajčat 2013, 8.1.2013
Aky je v nich rozdiel presne neviem, to npise niekto iny, no minimalne v nazve. ;) Inak ked si pozriete prispevok nad vami od Mr Bigggg, tak je ocividne, ze rozdiel v nich bude...
Pěstování rajčat 2013, 8.1.2013
Kde ste nasiel SM gigante? Na webe sema vidim v ponuke len SM gigante 3...
Pěstování rajčat 2013, 6.1.2013 Obsahuje fotku
Zdravim vsetkych, zapojim sa tiez do diskusie.  Mate niekto prosim vas, nejaku skusenost s odrodou Bovita?  Uvadza sa pri nej: Skorá odroda, vhodná na priemyselné spracovanie i priamy konzum. Plod je stredne veľký obdĺžneho... celý příspěvek >
Noznice na strihanie ovocnych stromkov, 31.12.2012
Tiez som rozmyslal nad kupou noznic, a velmi sa mi pacili falco a bahco, len ta cena sa mi nepacila... Nakoniec som pod stromcekom nasiel dvoje od wolf garten (jednosecne a dvojsecne), na pohlad vyzeraju celkom kvalitne, uz ich len vyskusat... celý příspěvek >
Sušené švestky, povidla, 18.12.2012
Pripajam sa, ak ma niekto planik bezdymovej susiarne, zverejnite ho prosim.
Práce, 25.11.2012
Podla mna ide urcite o preklep, dotycny pan iste zabudol dopisat jednu nulu, 300m2 - 3a, to by tak tomu casu mohlo zodpovedat.
Vychovny rez - ceresna 2, 10.11.2012 Obsahuje fotku
Dobry den, tak som tu zas s prosbou o radu, co s touto ceresnickou, vysadenou minuly rok, v jari. Rozmyslam nad tym, ze vyberiem 4 postrane vyhony (neviem ktore), skratim ich na rovnaku dlzku, a nad nimi zakratim terminal. Len sa bojim ze... celý příspěvek >
Vychovny rez - ceresna, 9.11.2012
Takze nerezat vôbec. Ok, no ani ten terminal nezakratit? Na fotke nie je vidno aky je vysoky, no je velmi vysoky, mozno ma aj meter.
Semáč jablone a slivky, 8.11.2012
Podla mna je to preto, lebo nie kazdy ovocny druh, si rovnako dobre drzi potomstvo po rodicoch, napr. muchovniky, dalej mozno broskyne, orechy,  atd. si potomstvo zachovavaju trosku lepsie (pripadne plody ich semenacov su ako tak... celý příspěvek >
Vychovny rez - ceresna, 8.11.2012 Obsahuje fotku
Zdravim, tak som tu z dalsou prosbou o pomoc. Tento krat je to Kordia na ceresni vtacej, ktora bola vysadena v jari, bol to špičiak, na ktorom som nechal pre istotu viac ako 5 pucikov, a nokoniec sa ukazalo ze som asi spravil dobre, nakolko z... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika