Příspěvky uživatele - hajank5

Jak se jmenuje tato pokojová rostlinka?, 13.11.2011 Obsahuje fotku
jsou to vzrostlé sazenice z bamboa/bambusu štěstí... kroucený bambus/který se vkládá i do kytic mám je taky sazenice vyrostly tolik, že jsem je odřízlla a zasadila do květináče
Poraďte - něco na skříň, 4.11.2011
V takové výšce se mi neosvědčily žádné květiny a víte proč??? Neumějí si dojít pro vodu. Jistě řeknete si no co jednou za čas ji zaleju, ale v praxi je to jiné...
Prosím co je tohle za rostlinu?, 30.10.2011
nebyla by lepší fotka, tato je rozmazaná
Co je to za rostlinu? Zřejmě letnička?, 24.10.2011 Obsahuje fotku
šrucha nemá tak zdřevnatělé stonky jako vaše květinka a má květy spíš jako růžičky a v různých barvách -viz na obrázku. ale co je vaše kytička - nepoznám.
Olivovník, 22.10.2011
olivy nesmí být naložené - pouze čerstvé jinak vám z pecky nic nevyroste jinak k těm olivám -dají se koupit kdekoliv v Řecku  - na trhu vám dají všude ochutnat
Vykousaný list ibišku, 20.10.2011
já bych řekla, že jde o nějaký lom listu - nevypadá to na škůdce...
Poradíte jméno kaktusu?, 18.10.2011
také to tvrdím - Agave victoriae-reginae
Název kytičky, která ještě nyní kvete, 16.10.2011
mockrát děkuji
Pozná někdo toto kvítko?, 16.10.2011
Ano bougenvilea, zrovna takovou pěstuji také, doufám, že už jste ji uklidil/a/ z venku domů - mohla by zmrznout, přezimuje v chladnější a světlé místnosti, po opadání květů a listů mírně zakrátíme stonek a necháme odpočívat .Během zimy velmi velmi... celý příspěvek >
Název kytičky, která ještě nyní kvete, 16.10.2011 Obsahuje fotku
Prosím kdo pozná tuto kytičku je to mladá rostlina ve stáří tvoří velké bohaté trsy. Děkuji za pomoc.
Co je to prosím Vás za rostlinu?, 16.10.2011
to bude líčidlo jedlé - snadno přiletí odněkud semínko a rostlina vyroste bez cizího přičinění - hrozně se rozrůstá
Uklidit balkonovky, když hlásí tak nízké teploty?, 11.10.2011
Oleandry snesou až pár stupínku pod nulou - nic se jim nestane a pak ulidit do chladna, ale aby měly světlo a nestříhat květenství  - příští rok by málo kvetly
Datlovník z pecky, 9.10.2011
já bych počkala až povyrostou rostlinky a pak je přesadila každou zvlášť
Pozná někdo tuto rostlinu?, 9.10.2011
je to Líčidlo jedlé
Uklidit balkonovky, když hlásí tak nízké teploty?, 6.10.2011
z těch co jmenujete akorát oxalis a hořcový stromek /ten chce chladnou místnost na zimování/uchováte do příštího roku jinak jsou to letničky, takže si s nimi nelamte hlavu -
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika