Příspěvky uživatele - hajank5

Uklidit balkonovky, když hlásí tak nízké teploty?, 6.10.2011 Obsahuje fotku
Já z těch na kterých mi záleželo -abych je měla i příští rok, jsem si už nadělala sazeničky a dala zakořenit, ty mám uvnitř -jinak vše nechávám tam kde je - až přijde mráz teprve to budu řešit,... pak je vyhodím. Květinám uškodí jen mráz, ty teploty... celý příspěvek >
Co je to za rostlinky dovezené z Itálie?, 5.10.2011
je to apténie srdčitá také ji mám ale z Řecka
Poradíte prosím, co je to za pokojovku, 3.10.2011 Obsahuje fotku
tak už se ukázala, že je to ona díky...
Nazov podla foto, 3.10.2011
mě to připadá jako pokojová dracena
Neznámá květina z Kréty, 3.10.2011 Obsahuje fotku
Prosím, kdo by mi pomohl určit tento kvetoucí keř je podobný trubači a, ale mám za to, že trubač to není- pomozte. Mnohokrát děkuji
Určí někdo tento druh kaktusu?, 25.9.2011
nevím co je to za druh, ale vypadá, že je napaden vlnatkou /ty bílé chumáčky/ je to nemoc kaktusů, která napadá hlavně i jejich kořeny a postupně celý kaktus, který zahubí, je dobré koupit si přípravek /třeba karate/  a celý kaktus v něm... celý příspěvek >
Neznámé ovoce z Kréty, 23.9.2011
moc děkuji je to ono
Neznámé ovoce z Kréty, 22.9.2011 Obsahuje fotku
prosím kdo by mi pomohl určit podle obrázku toto- mělo to květ i plod zároveň
Poradíte prosím, co je to za pokojovku, 18.9.2011
Moc díky i podle listů to vypadá. že to bude ona, tak uvidíme až povyroste dám se pak fotečku
Poradíte prosím, co je to za pokojovku, 18.9.2011 Obsahuje fotku
dostala jsem maličkou zelenou sazeničku, asi po měsíci takto vykvetla - nemohu se dopídit- co je to zač
Konifery mix z Lidlu - prosim o rozpoznani, 15.9.2011
řekla bych že je to jalovec
Poradí mi prosím někdo, co je toto za kytičku?, 15.9.2011 Obsahuje fotku
Semínko k vám mohlo zaletět, je ho pěstuji již několik let -je to letnička -když píchlavá kouličk uschne /po odkvetlém květu/ vysypou se z ní semínka. Květina je to nádherná každý mi ji obdivuje
Prosím o název, 14.9.2011
jedná se o  Euphorbia leuconeura- Pryšec
Co do kvetinaca na jar?, 11.9.2011
každé květy musíte obírat jedině snad nyní odruda milionbels je samočistící- zkuste si najít tutpo odrůdu a přečíst si o ní zda vám bude vyhovovat tím, že se obírají odkvetlé květy - rostlina nasazuje stále na nové
Název rostliny, 11.9.2011
Také ji pěstuji již několik let, ale venku nepřezimuje- musíte ji s květináčem zimovat ve světlé a ne moc teplé místnosti, z mé zkušenosti tak 15st.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika