Příspěvky uživatele - 179.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 21.1.2017
Katinku mám vysazenou taky, doufám že se ve školce nespletli a neposlali mi něco jiného, jelikož velmi zajimavě roste " jak topol ". Na jaře to bude oříšek ji dobře zastřihnout.
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 21.1.2017
Co se týče ovocných druhů tak mám pouze tuto knihu a pak Pěstujeme slivoně takže nemůžu posoudit. Chtěl bych si vysadit jeden stromek, který by měl aromatické plody jako špendlík žlutý a byl by odolný vůči šarce což je asi " hudba budoucnosti ".
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 20.1.2017
Dobrý večer. Nechci shazovat nově pěstované odrůdy, ale myslím si, že na některé staré odrůdy prostě nemají co se týče chuti a aromatu, at už se to týká švestek špendlíků, nebo jablek třeba při výrobě destilátu. Úplně zaostáváme co se týče... celý příspěvek >
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 20.1.2017
Mé foto pochází od Ing. Václav Tetera, CSc. a kolektivu pomologů, ovocnářů botaniků, školkařů. Něco o panu Teterovi: Po studiu na Zahradnické fakultě dnes Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Lednici na Moravě nastoupil v roce 1972 do... celý příspěvek >
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 17.1.2017 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Velmi hezké plody. Díval jsem se na web pana Peška z Bojkovic a prodává tam Žlutý špendlík možná, že ta bílá barva je zapříčiněna nezralými plody. Ještě bych se chtěl vrátit k vaší fotce Katalonského špendlíku. Dle mého názoru je na... celý příspěvek >
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 17.1.2017
Dobrý večer. Děkuji za informace pánům Fialovi a Vysloužilovi, to jsem opravdu netušil, že když si seženu rouby ze zdravého stromu (testovaného ELISA testem) může hned po vyrašení mít příznaky šarky. Jsem z toho vcelku zklamán. Čím to může být,... celý příspěvek >
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 16.1.2017
Dobrý večer. Jestli tomu dobře rozumím, tak Špendlík žlutý co jste koupil od pana Peška šarku má? A pak máte nějaké další tři stromy které jsou,, čisté "?? Katalonský špendlík je popsaný i vyfocený v knížce Ovoce Bílých Karpat, z které jsem opsal... celý příspěvek >
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 15.1.2017
Dobrý večer. Jestli to máte od pana Peška, tak pak se bude jednat o Špendlík žlutý, který je velmi citlivý vůči šarce a prý také trpí rakovitostí dřeva. Chtělo by to od někud sehnat Šendlík Katalonský, který má být údajně odolnější vůči šarce.... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 6.1.2017
Asi někdo očekává, že mu stromek za dva roky vyroste a začne mít 100kg výnos
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 6.1.2017
Ano to je přesně ona. Chtělo by to od někoho sehnat rouby.
Lipnická švestka, 6.1.2017
Mě roste dobře, tento rok jsem měl asi metrové přírůstky.
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 5.1.2017
Dobrý večer. O této " švestce "  jsem již psal v jiné diskuzi, ale myslím si že by si zasloužila svoje téma, už z toho důvodu, že se jedná o starou místní odrůdu, která si určitě zaslouží pozornost. Rád se s vámi podělím o ruzné postřehy a... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 5.1.2017
Proti podnoži nic nemám. Všechny švestky mám na Myrobalánu. Akorát myslím, že St. Julien roste o něco slaběji, ale zase prý dříve vstupuje do plodnosti, takže to možná vyjde na stejno.
Lipnická švestka, 4.1.2017
Dobrý den. Taky jsem zakoupil tento zázrak. Budu ji mít 3 rokem, koupil jsem ji jako špičák, takže na nějakou úrodu si ještě počkám. Škoda, že neměli jinou podnož než st Julien. Myslím, že Vítek prodává zahr. Dryáda.
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 2.1.2017
Jsem se zapomněl přihlásittakže příspěvek je anonymní. Nicméně v této knize je mnoho starých zajímavých odrůd s takovým popisem a to ji nechci dělat reklamu.S pozdravem krekaříček
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika