Příspěvky uživatele - 6.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skudce na rajcatech, 22.6.2021
Myslím, že to určitě není od slimáků, tedy ty dírky. Dřepčík je mnohem pravděpodobnější. Ty dírky vyžírají dospělí brouci. Kdybyste pěstovala brambory, dají přednost těm. Ale ty listy jsou funkční a na úrodě se to prožrání projeví jen minimálně -... celý příspěvek >
Nastiple rajče, 22.6.2021
Ne, nebojím, už jsem to napsal mnohokrát, tak se nechci opakovat. A nejlíp mi to zní ve slovenštině, tak, jak jsem to dostal od Evy T. - rajčiny sú burina. Což ale ani v nejmenším neumenšuje moji lásku k nim. Milan HP
Molice vlaštovičníková na brukvovitých, 19.6.2021
Další hlášení z molicové války. Zelí i později vysazená kapusta pod netkankou jsou bez molic, čisté, a to navzdory tomu, že namám netkanku na zemi zasypanou hlínou, jen zatíženou kameny a i tomu, že to musím otevírat co dva dny kvůli zalévání. Ano,... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 18.6.2021 Obsahuje fotku
18.6.21 Tak moč(ovina) nezabrala. Hromada zůstala studená. Trochu se už ztrácím v tom, co jsem kde napsal, takže se možná budu opakovat. Omlouvám se za to. Situace na zahradě je mnohem radostnější. Teplé až horké počasí udělalo všem rostlinám... celý příspěvek >
Sezona 2022, 18.6.2021
Žádnou. Při výsadbě si nakreslím plánek a do toho si poznačím, co jsem kam dal. Dřív jsem používal rozštípnuté bambusové tyčky s vloženým kusem plastu a napsanou odrůdou, ale přesně jak říkáte: občas jsem to pak nemohl přečíst. Milan HP
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 18.6.2021
Vladimíre, se mnou je to podobné. Jen sekat nemusím. Ale zalejvání v tomhle vedru a rozsahu je práce na hodiny. Několik záhonů je pod bílou netkankou, takže odkrýt a zase zakrýt. Vopruz. Ale prý má příští týden pršet a být chladněji. Tak si snad... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 17.6.2021
Vladimíre, čekám jen na další sekání trávy. Tady je hrozné sucho, významně nepršelo od 29.5. A tráva přestala růst, žloutne a schne. Trochu to připomíná 2018, tedy teď, do konce května ani náhodou. Ty ale taky chceš používat pytle, ne? A těžko se... celý příspěvek >
Sezona 2022, 17.6.2021
Neodolám přidání svého "desatera" a komentování toho Vašeho. - Chtěl bych to udělat tak, abych měl co nejlepší výsledky a radost z toho, co je výsledkem mé práce. No a dobré výsledky vyžadují všechny nutné investice: mentální i fyzickou práci,... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 16.6.2021
Vladimíre, Wiki definuje exotermickou či exotermní reakci takto: "Exotermní (exotermická) reakce je chemická reakce, při níž se uvolňuje energie, obvykle ve formě tepla." Z toho je vidět, že obě formy toho slova vyjadřují totéž: vydávání tepla. Tvoje... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 15.6.2021
Tak jsem zase zpátky z víc než třídenního pobytu na chalupě, no vlastně spíš na zahradě pouze s přespáním v chalupě. Musím konstatovat, že je to mnohem radostnější pohled než před měsícem. Rajčata se všechna vzpamatovala z teplotního šoku a bujně... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 11.6.2021
Vladimíre, tohle je možná řešení a ano, chtělo by to najít někoho, kdo o tom něco ví a také to úspěšně vyzkoušel. Napadá Tě někdo? Zkusím založit nějaké obecné vlákno, třeba se rybka chytne. Nejdřív ale prostuduju výstavbu teplých pařenišť. Nakonec... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 11.6.2021
Ano, toho jsem se obával. I moje "teplá" hromada odhadem 40 kg během týdne úplně vystydla. Díky za snahu a podporu. Asi fakt nezbyde než postavit - spíš vykopat - regulérní teplý pařník se 40ticentimetrovou vrstvou čerstvého koňského hnoje... celý příspěvek >
Choroba u rajčat a paprik, 9.6.2021
Zkuste vyhledat nějaké fotky rostlin postižených stolburem a porovnejte sám. Nejsem expert, ale spíš bych to tipoval na rezidua herbicidů v půdě či substrátu. Milan HP
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 9.6.2021
Vladimíre, ta moje zpráva je, že ta teplá hromada už byla dneska studená. Pravda, nebyla nijak velká, tak 30 až 40 kilo Po cca týdnu. Pod rajčaty by se udrželo trochu tepleji asi o něco málo déle, ale když vezmu v potaz letošní počasí, není to dost.... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 9.6.2021
To je úctyhodný seznam. Co jste udělal s těmi Startkami (a nově s Arbuznyiem)? Milan HP
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika