Příspěvky uživatele - 4.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Diesel, 18.4.2011
Je poctivé říct, že se jedná o technické řešení ala Mountfield má to však velké ALE. Je tam převodovka šest dopředu dva dozadu naftový motor a výkon až k deseti koním. Cena je fakt zajímavá jen ty zkušenosti uživatelů skoro žádné. Nemusel by to být... celý příspěvek >
DSK 316 K k 2taktu, 18.4.2011
Nedá
Kultivátor Hecht 760, 14.4.2011
Prověřte si prosím ještě jednou tu značku motoru, prosím.
Vari - manuály, 6.4.2011
Budu se držet jen faktů. Přehodit motor z jedné přvodovky na druhou je otázka vteřin a v případě převodovky s aktivním vývodem minut. Tam je zdržení s páčkou pojezdu. Upřimě nevím o jakých speciálních podložkách píšete. No a k bodu dvě. To, že... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 6.4.2011
P.G. podle vašich "chabých" znalostí máte pravdu, no a když to bylo v rámci dělení a rozpadu Agrozetu je lehko odvoditelné kde v čechách to vzniklo.
Honda GSV 190, 6.4.2011
Já se omlouvám a možná to nepatřilo ani mě, ale není zde sporu co vydrží převodovka Agzatu, ale jsou zde náznaky vachrlatosti převodovky Vari. Že je konstrukčně "horší" je jasné a schválně kdo ví kolik desítek let tato technická řešení už... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 6.4.2011
Je pravda, že Agzat má konstrukčně vyspělejší převodovku. Aby ne, je mladší. Ovšem uživatelsky to je jiná věc. Třeba adaptér rotavátor. Točí se proti směru jízdy a z toho všechny vyolívající nedostatky. Jeden z mnoha: mělké zpracování půdy a to je u... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 5.4.2011
Jo aha, to byla citace někoho jiného. Jsem si říkal že by J.S. slyšel na Castrol?
Honda GSV 190, 5.4.2011
Vertikutátor ať vám slouží. Proč se vlastně ozývám je, že vám prodejce dopručil... Já nechápu, co na těch olejích Castrol ti prodejci mají? Jsou to oleje normální a deklarované kvality, ale za nenormální cenu. Většinou existuje v jiných značkách... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 4.4.2011
No a výrobce Agzatu neřeší "dorovnání" převodů ke čtyřtaktní motorům, když točí míň než dvoutakt?
Vari Diesel, 1.4.2011
Nádherné fotky. Mě osobně jste potěšil. Ten první rotavátor jsem nikdy neviděl i když se o něm tehdy dost mluvilo. Nakonec to prý neprošlo zkušebnou a celý stroj padl pod stůl. Je to ale škoda si myslím já. Nemusel to být špatný stroj. No a ten... celý příspěvek >
Vari - manuály, 31.3.2011
A já myslel, že vám jde o olej do převodovy. Jo, nemáte zač. Motor Jikov použitý na Vari má svoje mouchy, ale zadřít ho se v drtivé většině podaří jen díky "kvalitě" obsluhy.
Vari - manuály, 30.3.2011
V dřívějších dobách to bylo jednoduchý. Do všech převodovek Vari nebo Terra se psal PP 90 H a byl klid. Lidem to fungovalo monoho let a nikdo nic neřešil. Teď nějakej chytrák napíše specifikaci oleje GL 4 GL5 a vůbec mu nevadí, že to jsou dost... celý příspěvek >
Vari system, 23.3.2011
Prý už ne.
Vari system, 23.3.2011
Tak jim napište dotaz znovu!! Je přece jedno jestli píšete tam nebo sem. Občas se vyhnou odpovědi a dělají, že ten příspěvek neexistuje, jako třeba kolem toho POWER metru-otáčkoměru. Já bych se ho nebál použít i na dvouválce v zahradních traktůrcích... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika