Příspěvky uživatele - 6.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznamy druh jablka, 2.8.2012
Red Melba, Jerseymac...
Černání a vadnutí listů, 24.7.2012
Jestli ve vaší oblasti houfně černají hrušky, může být příčinou spála (Erwinia amylovora).
Moniliový úžeh? Nashi, 22.7.2012
Aculus schlechtendali?
Okurky - nemoci nebo chladno?, 1.7.2012
Díky za reakci, hned to jdu udělat, něco s hořčíkem doma najdu.
Okurky - nemoci nebo chladno?, 30.6.2012 Obsahuje fotku
Přidal bych se do této diskuze, zda mi někdo poradí o jakou nemoc případně nedostatek prvku se jedná.Zatím je to na jedné sazenici.
Aká je to odroda, 18.6.2012
Jo, sedí to na Idared, nebo některou z jeho barevných mutací. Mladé stromky ale vždy vybarvují plody lépe, než starší. Náchylnost k padlí zdědil Idared po Jonathanu. Pokud nemáte problémy se skládkovými chorobami, lze ho skladovat opravdu dlouho.... celý příspěvek >
Kdo určí názvy rostlin?, 11.6.2012
Tradescantia
Copak těm paprikám asi je?, 2.6.2012
Ty fotky se moc nevyvedly, tak tak ty světlé fleky nejsou kvůli odleskům moc vidět. Je fakt že ta hlína je taková těžší a po zalití dost slehla, jestli to pomůže tak bych mohl tu netkanou kolem paprik více obstřihnout a trochu hlíny odhrábnout a... celý příspěvek >
Copak těm paprikám asi je?, 2.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos jsem si pořídil foliák víceméně kvůli okurkám ale dal jsem tam i papriky. Prosím o radu jesli někdo neví co jim chybí nebo přebývá. Papriky AMY jsem koupil a vypadali pěkně, měl jsem je 2 dny za oknem ale žádný palermo nebylo tak... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 25.5.2012
Mám podobné zkušenosti jako pan Lang. Pilu jsem koupil kvůli snadné reklamaci v Tescu. Cena byla sice uplně jinde než na internetu, ale udělal jsem dobře. Při montáži se odlomil plast od matky krytu vzduchového filtru. V Tescu to obratem vyměnili.... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 10.5.2012
Přestože mebyl internet, nad počasím se mudrovalo víc. V minulých dobách bylo víc lidí závislých na zemědělství. Nejde jen o sadbu choulostivých zelenin. Dnes, kdy většina populace žije a pracuje "uvnitř" zajímá lidi počasí jen v době dovolených a o... celý příspěvek >
Výsuvná pilka fiskars, 2.5.2012
Myslím, že se vám to nepovede. Mám podstatně kvalitnější pilku a po ztupení měním list.
Přidání vápníku k jabloním, 30.4.2012
Hořká pihovitost souvisí s poruchou transportu vápníku do plodů. Je dána odrůdou, případně nevhodným řezem. Vlky odebírají hodně vápníku. Vápník bych aplikoval v listové výživě několikrát v průběhu vegetace. S obsahem vápníku v půdě to souvisí jen... celý příspěvek >
Jablko Modi, 26.4.2012
S klubovými odrůdami je to těžké. K těm se nedostanou ani italští zahrádkáři.
Čím natřít nový skleník, 25.4.2012
Prosím o upřesnéní jakým způsobem budete šroubovat polykarbonát?Jde mi o tepelnou roztažnost. Větší otvor v desce, vyplněný silikonem a uprostřed šroub? Hodlám též měnit střechu na skleníku. Ladislav
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika