Příspěvky uživatele - 164.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak udělat kulatý otvor do textílie?, 13.3.2012
a to musí být nutně kruh?nestačí nožem zařezat kříž?
Přítok ze studny, 12.3.2012
nápad vypadá dobře, spočítat,kolik stojí energie na napájení jezírka a odčerpání jezírka, pokud nemá kde odtékat samo a porovnat s náklady do teď-filtr, atd.
Zeolit, 12.3.2012
pěkný bazén, odkud je nebo na kolik vyjde?
Vypuštění jezírka, 12.3.2012
je to možno, ryby už nespí a mrazy nejsou už veliké, když to nestihnete za den, ryby přežijí přes noc i v sudu někde ve sklepě nebo kde nemrzne, popř.v jezírkové prohlubni
Květináče, 12.3.2012
natočit sysalem a sem tam přilepit tavnou pistolí
Stanovina na altánek a houpačku, 12.3.2012
přeji pěkný den, mám podobnou prosbu, nevíte o výrobci PVC nebo plátěných dílů i s průsvitnými okny z pvc?viděl jsem takto zadělané stěny na altánech a bylo to na míru.díky
Stavba pergoly, 11.3.2012
máte pravdu, sypu si popel na hlavu, nějak jsem se zamotal do názvu a schopností dřevin, tak se omlouvám za chaozz, který jsem vnesl
Stavba pergoly, 11.3.2012
nevím odkud čerpete, ale habr a buk jsou houževnaté dřeviny a ve vodě vydržely i stovky let
Stavba pergoly, 11.3.2012
na pergolu je jedno jaké dřevo, samo,že s větším obsahem pryskyřice je lepší-modřín, borovice,tvrdé do mokra-habr, buk,...hodně záleží na imregnaci, ale spíše než dřevo, bych řešil zda stavět pergolu nebo altán a to v našich zeměpisných šířkách a... celý příspěvek >
Stavba pergoly, 10.3.2012
maskovací tříska je v tomto případě široká, jak zářez motorovkou, cca 5 mm a do hloubky dle potřeby, cca 1-2 cm.životnost, dle impregnace.Mne šrouby taky nevadí, navíc,když přibude zástěna a nábytek a dalších "rušivých" elementů, odvádějících... celý příspěvek >
Stavba pergoly, 10.3.2012 Obsahuje fotku
zářez do stojky je pak jen z jedné strany tak do tří čtvrtin a šrouby z které strany chcete a zářez jde zamaskovat třískou dřeva
Stavba pergoly, 10.3.2012 Obsahuje fotku
mám stojku posazenou na ukrytém plocháči uprostřed trámu a dva vruty, které jsem zapustil doprostřed dřeva.Stojky se zajišťují proti podfouknutí, doboku už nesmějí jít, pokud jsou "předpisově" pochytány.Takže netřeba dávat gigantiské šrouby do... celý příspěvek >
PVC kulový ventil a tažný uzávěr vs. zima a mráz, 10.3.2012
zdravíčko, mám tažný uzávěr a nic se mu nestalo, akorát při velkých mrazech -20,už nešel zavřít, ale to byla moje chyba, protože ho mám skoro v úrovni terénu a nepřikryt.Až dodatečně, aby kanál nepromrz naskrz.
Stavba pergoly, 9.3.2012
nerezové vruty je přepych a docela zbytečný, šrouby jsou povrchově upraveny, že nekorodují
Praskla skla - jak slepit nebo presilikonovat prasklynu?, 8.3.2012
odmastit a přesilikonovat silikonem na sklo nebo akvárka
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika