Příspěvky uživatele - 48.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chasmanthe floribunda - pěstujete to?, 10.2.2009
koupil jsem si vloni tuto hliznatou rostlinu, bohuzel vitr nalomil stoneka tudiz nekvetla, ma nekdo vlastni zkusenosti jak ji pestovat?diky (jen vim, ze neni mrazuvzdorna)
Amarylis, 8.2.2009
zasadte je presne tak jak byly v kvetinaci... tedy tak polovinu nad zemi a zalevat mene... protoze obcas jsou prehanky... takze zalevam jen kdyz je opravdu delsi dobu sucho, jinak ne!
Amarylis, 6.2.2009
Pekny vecer, zkuste bud jednotl platky cibule oddelit a zalozit do mnozarenskeho substratu vcetne stimulatoru, nebo dejte celou cibuli K blizkosti topeni- aby cibule poradne zaschla, pak po radnem zaschnuti ji zasadte do poloviny jeji velikosti...
moření kaly, 29.1.2009
prosim, nema nekdo zkusenosti v moreni kal-Zantedeschia? Nektere odrudy jsou na houby choulostivejsi... tak bych je rad pro jistotu namoril, diky
Altroemeria, 29.1.2009
díky... vy sama mate s ni zkusenosti?
největší novinky v gladiolech pro tento rok, 29.1.2009 Obsahuje fotku
modre jsem moc nefotil, ale podivam se... nejsytejsi je prave zmineny Gaia, ostatni jsou vyrazne svetlejsi, nekdo rekne az vyblité...
největší novinky v gladiolech pro tento rok, 29.1.2009
Gaia je opravdu dobry, klasy jsou skutecne pekne dvourade... letos jsou hitem ty šumrované-zihane...
největší novinky v gladiolech pro tento rok, 28.1.2009
urcite byste to zvladla... L.GLADS...
největší novinky v gladiolech pro tento rok, 28.1.2009
No věřte, že letos se už prodávají, mají je, jen napovím L.G. a L.B....ten Jiří Václavík je opravdu skvostný, ani v zahraničí zatím nevyšlechtili něco podobného...
Altroemeria, 28.1.2009
pekny vecer, ma nekdo zkusenosti s touto hliznatou trvalkou? je lepe ji nechat v pude a prikryt na zimu nebo pestovat v pude a vyndavat jako jiriny nebo pestovat v nadobe?dekuji M.
odrůda rajčete k sušení, 27.1.2009
nakrajim je na kolecka, cca 1cm a susim... parkrat je otocim
Pěstování strelície, 27.1.2009
pokud to pujde, vlozte sem prosim i foto Vasi strelicie... dekujeme
odrůda rajčete k sušení, 27.1.2009
i já jsem susil co se dalo-ale prece jen specialni odruda typu san marzano je vyrazne drive ususena nez start, tornado apod... i tak to da susicce nakou tu hodinu az den zabrat...
největší novinky v gladiolech pro tento rok, 27.1.2009 Obsahuje fotku
další nové odrůdy...
odrůda rajčete k sušení, 26.1.2009
Pěkný večer, doporučte mi prosím dostupnou odrůdu rajčete vhodnou k sušení..mimo odrůdy San Marzano- ta opadává... děkuji M.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika