Příspěvky uživatele - 117.119

Kokosová palma, 19.6.2010
Zimní zahrada a zasklený balkon se srovnávat moc nedají, mě de světlo ze shora, takže stačí chvilička na zahřetí. Už třetí den za sebou jsem tam měl přes 30 st, a přitom svítí opravdu jen pár minut denně sluníčko. Nemyslím si, že je podmínka mít na... celý příspěvek >
Juka - v květináči začaly růst houby, 19.6.2010
Myslím že to není ani problém. Já mám taky rostliny v pokoji a u těch co jsou blízko klece s papouškem mi také rostou houby. Je to houba která se menuje hnojník a je možné že s tím papouškem to má přímou spojitost, jde třeba jen o výpary ve vzduchu.... celý příspěvek >
Kokosová palma, 18.6.2010
S tím hleněním zkušenosti nemám, vím jen, že většina kokosů má na klíčicím otvoru jakousi slupku která má pod sebou zduch takže ta slupka jde právě seškrábnout a nebo se tam může nechat a jde pak vidět jak roste klíček, protože ta slupka praskne,... celý příspěvek >
Kokosová palma, 15.6.2010
To sem zvědavej jak vám to pude. já jen dodám, že mi vyklíčil druhej kokos, ale dva z tich 4 kokosů explodovaly, ale nebylo to tak hrozný, praskly, trohu to tam pár dní bublalo a nic sem necítil. Ale klíčí ten kokos co vybuch zrovna. Dneska sem se... celý příspěvek >
Zalévání trachycarpus fortunei, 15.6.2010
Dobrý den, musíte ale rozlišovat palma v květináči a palma v zemi. Květináč dokáže při vedrech vyschnout za jediný den, palma v zemi má perfektní kořenový systém a nabere si vodu z okolí i za velkého sucha, se zalévaním palmou v zemi bych si hlavu... celý příspěvek >
Dracena marginata - co s ni?, 9.6.2010
Jo tak to sem nečekal, že je na tom až tak blbě. No já myslím, že v tutom stavu asi už neobroste, zkuste nařízkovat, tak 10 cm klacíky uřízněte a píchněte do půdy+stimulátor a horní ránu zatřít prachem z dřevěního uhlí nebo speciálním voskem. Zbytek... celý příspěvek >
Dracena marginata - co s ni?, 9.6.2010
"Zasstrihl sem korinky a vymenil hlinu, pohnojil"...a zatloukl jí tím poslední hřebíček do rakve... Ale oceňuji aspoň nějakou snahu, třeba můj strejda kytky neošetřuje, pokud nějaká chřadne, vyhodí jí i se stolem na kterým jí má. Těžko... celý příspěvek >
Kokosová palma, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Tady jsou ty fotky, v truhlíku kokos úplně na pravo už má asi 0,3 cm klíček. A ten naklíčený kokos, jsem akorád dneska vyhodil uhnil mi, jak už jsem říkal.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika