Příspěvky uživatele - Jan F

I-test vertikutátorů, 13.3.2011
Nedávno byl v Blesku i-test ponorných čerpadel, a že neuhádnete která značka to vyhrála
Umělé světlo, 2.12.2010
Pěstitelé konopí používají i větráky, a zvlhčovače vzduchu...
Krmítko pro ptáky v zahradě, 24.11.2010
Vysledoval jsem že když do krmítka nasypu slunečnici, tak do 10min. tam přilítne jedna Síkorka okoukne co jsem jim tam dal odlítne a za chviličku už tam přilítne třeba 10 ptáků najednou. A přitom sypání ještě rozhodim tak hrst až dvě i na zem kolem... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 20.11.2010
Existuje i taženej koš na sběr
Sekačka na 3 ha zahradu, 20.11.2010
Já sito představit umim. Ale tázající uživatel, psal že řešej klasickou sekačku. Já osobně bych bral naty 2-3ha rider s pohonem 4x4 (kvůli zmiňovanym svahům.) a takovej rider tedy aspoň ty dražší už jsou na větší a častější sekání. Navíc je dost... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 19.11.2010
Existujou i levnější varianty než Frontline. a řekl bych že účinkujou mnohdy i dýl. A jeto i lepší než obojek aspoň se nestane žeby se koučka kvůli obojku někde o něco chytla. A nejlepší jeto aplikovat po koupely zvířete až srst oschne (při mytí... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 19.11.2010
A co třeba: Husqvarna W 53 CS Jedná se o profesionální sekačku s pojezdem Výkon: 4.4kW/6.0 koní šířka sekání 53cm výška sekání : 20-90mm objem koše 80 L hmotnost 57kg objem pal.nádrže 2 L A má dokonce tlakové mazání motoru (kvůli svahům)
Odvětrání studny, 24.8.2010
Odvětrávání by mělo bejt určitě aby seto pak nezachovalo jako když z krabičky od fruka vysaješ vzduch - neboli po chvilce už pak nemůžeš dál nasávat (vzduch). U studny byto byla voda. Pokuď máš na studni (navrchu) klasický betonový půlkruhy, tak je... celý příspěvek >
Savo a vícesložkové tablety?, 8.7.2010
Dřív jsme také používaly chlorové tablety (ty velké) vzaly jsme 1,5L PET lahev u hrdla jsme ji nařízly aby šla dát tableta dovnitř, a pak ještě jsme udělali pár malých řezů (kvůli vodě a chloru). Jen občas se muselo z flašky odlejt voda, protože po... celý příspěvek >
Čím nechat porůst plot?, 21.4.2010
U psího vína doporučuju nešetřit se zalejvánim. Když je stále vlhká půda tak to víno roste skoro před očima.
Jak se zbavit krtka, 1.9.2009
Na zahradě jsem měly železnou trubku zčásti zatlučenou v zemi cca.120cm od země vysokou a na jejim vrchu byla plechová vrtule(listy byly z trochu ohnutých plechů) která měla na druhé straně osy byly dva kroužky zniž jeden při otáčení vrtule bouchal... celý příspěvek >
Koupání při zapnuté filtraci, 17.7.2009
U veřejných bazénů jeto dělaný určitě tak že je motor úplně izolován od čerpadla- čily mezi motorem a čerpadlem je plastová hřídel nebo nějaký plastový nástavec, motor stojí samostatně na zemi a uzemnění je pro každou součást úplně samostatný. čily... celý příspěvek >
Povadlé okurky, 11.7.2009
Při pěstování okurek ve skleníku nebo pařeníku je potřeba hodně větrat (ale to jen v případě pokud je venku hic - samozřejmně rostliny potřebujou taky přísun vzduchu) a též hodně zalívat vodou. Když nějaký listy jakoby povadnou ale jsou zelené tak... celý příspěvek >
Údržba bazénu, 26.6.2009
Savo budeme letos používat teprv druhou sezonu, ale jeto lepší a levnější. Prodává se přímo savo do bazénů teda rozdíl mezi tímto a tim normálnim je rozdil akorát v tom že je na flašce/kanystru modrej pruch kde je napsaný že se může používat do... celý příspěvek >
Údržba bazénu, 26.6.2009
vypustit pořádně vyčistit a napustit novou čistou vodou, a pak tam dávat chlorový tablety nebo tam lejt v malých dávkách savo, když se stane z vody brčál tak nic jinýho nezbejvá. A také každý ráno co bude ten den svítit slunce tak bazén odkrejt... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika