Údržba bazénu



Jan F - (19) - 254.67 (?)
26.6.2009 14:31

vypustit pořádně vyčistit a napustit novou čistou vodou, a pak tam dávat chlorový tablety nebo tam lejt v malých dávkách savo,

když se stane z vody brčál tak nic jinýho nezbejvá. A také každý ráno co bude ten den svítit slunce tak bazén odkrejt jinak to teplo pod plachtou je ráj pro bakterie a kazícíse vodu a hlavně často mít puštěnou filtraci aby voda nestála a zároveň čistila.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 15.95 (?), 6.6.2009 11:12

No tak to bych taky rada vedela, co za jine moznosti jsou. Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 216.20 (?), 26.6.2009 14:22

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou, přestože jsem už přečetla skoro vše, co tu bylo řečeno o bazénech, jsem bezradná. Máme bazén tepve 2 sezónu a tak s tí ještě trochu bojuji. Loni to bylo docela dobré, ale letos poté co začalo tak pršet se mi z bazénu stal brčál. Nedařilo se mi snížit PH, tak jsem přidávala, přidávala, až ho mám tak nízko (asi na 6,2) že si s tím nevím rady. Prý se PH- a PH+ nemají míchat. Můžete mi porsím poradit co s tím můžu udělat, abychom se mohli brzy koupat. Děkuji všem. S pozdravem Katka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jan F - (19) - 254.67 (?), 26.6.2009 14:31

vypustit pořádně vyčistit a napustit novou čistou vodou, a pak tam dávat chlorový tablety nebo tam lejt v malých dávkách savo,

když se stane z vody brčál tak nic jinýho nezbejvá. A také každý ráno co bude ten den svítit slunce tak bazén odkrejt jinak to teplo pod plachtou je ráj pro bakterie a kazícíse vodu a hlavně často mít puštěnou filtraci aby voda nestála a zároveň čistila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 216.20 (?), 26.6.2009 15:30

Děkuji Vám, každopádně vypustit 20 kubíků vody se mi moc nechce... Uvidím, jesti ještě někdo něco neporadí. chlor máme v pořádku, dávám do skimmeru chlorové tablety... letos mi to prostě nějak nejde. Díky Katka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 45.59 (?), 30.6.2009 10:49

Mě se to stalo minulej rok taky po deštích. Taky sem nechtěl přijít o ohřátou vodu tak jsem přišel o 1200kč za chemii a stejně to bylo na hnědáka voda musela ven. Upřímná rada je použít čerpadlo a zalej stim trávník. Běžná chemie nezabere. Možná skusit tu modrou skalici tak 5g na kubík. Jinak nic asi neni možný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 121.129 (?), 25.5.2011 11:36

Já měl loni stejný problém s bazénem cca 23 kubíků. Nakonec jsem zkusil tu skalici a ejhle - voda jak má být. Jeden sáček za 60 kaček Vám vydrží na celou sezónu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika