Příspěvky uživatele - Pavel.

Olej pro sekačku 4T Honda, 5.5.2010
Dovoluji si reagovat na Vámi uvedené "zdůvodnění zbytečných nákladů" Přestože mě jedna roční olejová náplň stojí o cca 120 Kč více než Vás jsem přesvědčen, že je to vhodné (toto se vrátí v nižší spotřebě, opotřebení motoru a emisích (ty... celý příspěvek >
Olej pro sekačku 4T Honda, 4.5.2010
Dobrý den, ohledně olejů do sekaček toho bylo na různých diskuzích tohoto webu napsáno již mnoho, když jsem řešil tuto věc, informoval jsem se u odborníka na oleje a tem ni sdělil cca následující: u 4T motorů vzduchem chlazených nezáleží na tzv.... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar PM 4855 SA Pro, 10.7.2008
Děkuji předem za předání Vašich praktických zkušeností. Mám jen dotaz ohledně zmiňované páčky - nejedná se pouze o páčku zařazení rychlosti?
Sekačka Dolmar PM 4855 SA Pro, 7.7.2008
Zdravím, rozhoduji se pro nákup uvedené sekačky a chtěl bych touto cestou požádat případné uživatele o praktické zkušenosti s jejím používáním. Delší dobu procházím nové příspěvky a mám za to, že toto fórum danou sekačku ještě nehodnotilo. Díky... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar nebo Stiga, 30.4.2008
Prosím může mi někdo poradit dle praktických zkušeností, rozhoduji se mezi sekačkou DOLMAR PM 4855 SE Pro a STIGA Turbo Pro 50 S. Díky předem za radu
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika