Příspěvky uživatele - kenybz

Oprava prorezlého šasi sekačky + údržba motoru, 21.3.2014
jde oto že se sníží tuhost šasi dalo by se to vyříznout flexou a z plechu udělat výhozový kryt na spodek otvoru bude nutné dat výztuhu alepšoň přivařit taženou kulatinu průměr 6mm ale obávám se, že na tak velkou hmotu to nepomůže a bude se to... celý příspěvek >
Oprava prorezlého šasi sekačky + údržba motoru, 22.3.2013
Sekačka stéle jezdí a tmel drží perfektně asi nebudu mít nikdy novou Akorát jsem stihl jeden motor zadřít dal jsem tam rezervní no a ten zadřený je už taky opravený no a motor se zadřel protože měl málo oleje a to jsem to chtěl jenom trochu... celý příspěvek >
Přesný secí strojek domácí výroby, 22.3.2013
ten strojek co myslíte mám taky... tento problém se řeší tvarem násypky a nebo tak, že je v násypce takové požduchovátko poháněné od převodu
Přesný secí strojek domácí výroby, 22.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, protože mi žádný ze secích strojků nevyhovoval a nebo byl příliš drahý tak jsem si vyrobil svůj... princip setí je pomocí výsevních kotoučků, které mají různě velké díry do kterých zapadají semínka počet dír na obvodu určuje... celý příspěvek >
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 28.6.2011
Kontrola ventilové vůle je otázkou 1 hodiny, záleží na typu motoru. Motor ani nemusí klepat respektive to nemusí být slyšet přez hluk žacího ústrojí. Doporučuji vyměňovat olej každých 50 hodin. Někdo olej nemění a jen dolévá a pak časem doléva stále... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 1.11.2010
najdete si ve vašem okolí firmu, která lepí brzdové obložení a tam vám to nalepí za pár kaček. Z.M.
Tabulka na správné změření kvasu, 1.11.2010
Vliv teploty na měření V praxi jsou měřidla zpravidla kalibrována na teplotu 20°C, pokud není uvedeno jinak. Při měřením aerometrem se stupnicích v procentech lze použít následující pomůcku: při 1°C nad stanovenou teplotu měření přičítáme 0,06 %... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 15.6.2009 Obsahuje fotku
prikreslil jsem do obrazku karburatoru popisky
Co je to za rostlinu?, 2.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupili jsme si na trhu tuto rostlinu bohužel ani prodávající nevěděl její název a tak prosím o radu... děkuji zdraví Z.M.
Kdy přesadit rychlené cibuloviny a ostatní vzimě prodávane rostliny (brambořík, primule atd.), 2.2.2009
Dobrý den, mám dotaz kdy přesadit například primule zakoupené v lednu na venkovní stanoviště a ostatní rychlené rostliny? Je nutné počkat až do jara? Nebo až odkvetou? a nebo je možné je přesadit za bezmrazích dnů na venkovní stanoviště? toto by... celý příspěvek >
Porušená? kapilarita u přeschlého substrátu, 25.1.2009
Díky za rady... fakt je, že když znovu namočený substrát prohnětu tak se to zlepší. Humus bude mít taky vliv toho tam bude minimum po uplném vyschnutí chudák "umřel". No a na kompost to můžu hodit vždycky ještě jednou díky. Z.M.
Porušená? kapilarita u přeschlého substrátu, 23.1.2009
donbrý den, setkal se někdo s tímto jevem? mám ve sklepě uskladněné různé substráty některé víc jak 3 roky. a když do takového substrátu opět něco nasadím tak špatně jímá vodu a vůbec nedrží "po kopě" jednotlivé částice se při zálivce rozdělí a... celý příspěvek >
jednoosák výroba samodomo koncepce, úpravy, návrhy, 28.11.2008
dovolim si vlozit odkaz na muj jednoosak
Nový dům - stará zahrada, 13.10.2008
Skareda trava? Spis bych rekl neudrzovana nesekana louka. A ta kdyz se zacne kosit staci 4-5x za rok beznou benzinovou sekackou bude moc hezka a stale kvetouci plna zivota bez zalivky hnojeni vypichovani strikani selektivnimi herbicidy atd. Tim vas... celý příspěvek >
Co je to za ker?, 13.10.2008
Děkuji mnohokrát Z.M.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika