Příspěvky uživatele - petero21

smímač hladiny vody, 8.2.2008
Ti co jste docetli az sem, jste vytrvali lide. Vracim se ke svemu minulorocnimu prispevku o mechanickem ukazateli hladiny, ochrane cerpadla, signalizaci minima a maxima. Natrefil jsem v bazaru na sikovnou vecicku - trikontaktni snimac vysky hladiny.... celý příspěvek >
Jak na vodu?, 23.4.2007
Davno jsem pryc ze skoly, zapominam. Prominte, spletl jsem to, ve skutecnosti je to takhle - cituji: dlouhým působením vzduchu (O2, CO2, vlhkost) se měď potahuje vrstvou zeleného zásaditého uhličitanu měďnatého - měděnkou modrá skalice... celý příspěvek >
Jak na vodu?, 23.4.2007
Jdu do toho. Diky Bohu na zahrade destovky nemam, je tam tezka puda.......... Diky!!!
Jak na vodu?, 23.4.2007
No super! Takze bude na tom neco pravdy............... Nebyli ti nasi dedove zas tak hloupi! Ve skutecnosti ty nejjednodussi veci jsou genialni.
Jak na vodu?, 22.4.2007
Ptam se na to kudy chodim a narazil jsem na informaci od jednoho zahradkare duchodce, ze do nadrze je potrebne vlozit obycejny medeny plech. Pry to zabiji bakterie a hnilobu - coz budou asi taky bakterie... Nepamatoval si ale jak veliky, jak tlusty,... celý příspěvek >
smímač hladiny vody, 15.4.2007
Zdravim vespolek, ja bych to videl na cistou mechaniku takhle: Na dekl od studny bych primontoval stojan. Do nej bych pripevnil kladicku. Pres ni a otvory v deklu bych natahl pletenou tkanici, na jednom konci plovak, na druhem zavazi. Na tkanici bych... celý příspěvek >
Jak na vodu?, 12.4.2007
Pane Vyslouzil! No to jste mne potesil s tou "az prekvapivou cistotou". Verim tomu ze tomu tak je. V zemi je zima, takze i kvaseni bude minimalni, jestli vubec nejake...... No a ta obcasna desinfekce je uplna bomba! Tak myslim ze realizaci... celý příspěvek >
Jak na vodu?, 9.4.2007
 Zdravim ctenare, Vzpomenete si jak mel vas soused, nebo kterykoliv chalupar na sve chate zarizeno vodni hospodarstvi, kdyz nemel vlastni studnu? Taky mam chalupu bez vody, dovazim si vodu v kanystrech, ale uz mne to nebavi. kdyz dovezu moc tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika