Příspěvky uživatele - Ema V.

Odrůda Katinka, 23.7.2019 Obsahuje fotku
Ja uz v patek sklizela svoje prvni Katinky z mladeho stromku. Výborná odrůda, aromaticka a chutná. Škoda, ze ma stromek znaky Šarky.
Traktory Starjet, 11.6.2019
Zdravím pány, chci se zeptat. Potrebuji taky koupit nové nože do Starjet P3 20HP ČR 2V VANGUARD. Přemýšlím nad těma lépe vyhazujícíma :) a mezi trojramennýma. Máte na to nějaký názor a zkušenost? Děkuji Eva
Moniliový úžeh peckovin 2019, 26.3.2019
Hlavni je, že v prodeji na moniliovou spálu je pouze Signum.
Zastřihnout výhony vysazené višně?, 23.3.2019
Mně se zdá velice nízko korunka. Ja osobně bych ostrihala všechny postranní a nechala bych pouze stredový výhon a korunku bych zalozila výš.
Rozkvétání 2019, 20.3.2019
Hodonínsko 164 m.n.m ani mandloň Zora a Ferragnes ani meruňky ješte nekvetou.
Durancie, 25.9.2018
Dnes jsem se ptala maminky, která pochazi z Horňácka (kolébky durancií) a ta mi potvrdila, že pecky nepukají. Letos si udělám pečlivou dokumentaci po převaření. Mam soudek švestek (Stanley, Wangen.) a vedle zvlašť Durancie.
Durancie, 23.9.2018
Povidla z durancii jste varil? Taky tak voní. A pecky jsou celé... tak jako po vypálení z kvasu.
Durancie, 22.9.2018
Myslím si, že pukavost pecek nemá durancie větší než jiné trnky a ta typická chuť je v dužnině. Kousněte do ní a ta chuť tam je... a přitom pecku nedrtíte. Samotná pecka z kvasu pak žádnou zvláštní vůni nevydává (to vím, pracuji s nima k... celý příspěvek >
Durancie, 20.9.2018
Před zranim moniliozu plodů? Předejít škodám na sklizňovych plodech.
Durancie, 19.9.2018
My jsme tento týden taky sklízeli na Hořňacku a monilia teda zauřadovala. Pár zlomenych větví, ale tam si pravokorene stromy rostu jak chcou a s tvarovanim si hlavu nedělají. Rada bych tomu předešla u nově vysazenych. Jsem toho názoru nechat jim... celý příspěvek >
Durancie, 19.9.2018
Za jak dlouho vám ty stromečky zacaly rodit? A jakou chemickou ochranu na nich aplikujete?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika