Příspěvky uživatele - DenyKr

Náhlé žloutnutí stromků, 22.10.2017
Děkuji za odpověď. No já začal upřímně trošku panikařit, bylo to, jak sám píšete, vyloženě ze dne na den a v takové intenzitě, že jsem se bál buď otravy (i když tady snad nehrozí), nebo toho, že se nesnesou s nově vysazenou... celý příspěvek >
Náhlé žloutnutí stromků, 24.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, na terase mám už asi 8 let 3 stromky, dnes už relativně vzrostlé. Protože jsem kupoval bydlení po předchozím majiteli, který se o ně moc nestaral, až do letošního roku neměly příliš velkou péči - minimální zálivku, jsou částečně... celý příspěvek >
Jaký živý plot na úzkou terasu, 24.3.2017 Obsahuje fotku
Ta fotka bude nejlepší.. Vyhrabal jsem starou fotku ještě od RK kdysi, plot v hrozném stavu (opraven), ale pro představu to stačí. Foceno z nejužšího místa u cypřišů směrem k nejširší části. Jak je vidět, plot je přístupný z obou stran - na... celý příspěvek >
Jaký živý plot na úzkou terasu, 23.3.2017
To zase ne. Ona se postupně zužuje a v nejuzším místě jsou navíc stromky. Využitelné místo je široké cca 2,5-4 metry, což po vysazení plotu znamená necelé 2 metry - skoro 3 a půl. To je na využití posezení a grilování dostačující a ani bez plotu... celý příspěvek >
Jaký živý plot na úzkou terasu, 22.3.2017
Děkuji za odpověď. Kolik byste toho doporučil na každý metr tak, aby se jednalo o "nepropustnou stěnu"? A jak rychle toto roste? Případně mi bylo dnes známým posláno v odkazu něco podobného: Thuja Occidentalis Brabant. Šlo by to použít... celý příspěvek >
Jaký živý plot na úzkou terasu, 22.3.2017
Děkuji za odpověď Lído, potěšila jste mě. Měla byste prosím nějaký tip? Jsem muž, příliš se v tom nevyznám a internet je plný hloupostí. Nevím, čemu by se v mých podmínkách mohlo dařit a co nevyžaduje přílišnou péči. Zároveň pokud existuje něco,... celý příspěvek >
Jaký živý plot na úzkou terasu, 22.3.2017
Dobrý den/ahoj všem, již delší dobu si lámu hlavu s tím, jaký si pořídit živý plot a pořád si nevím rady. Žiju v horské oblasti v novostavbě, k níž náleží také terasa o výměře cca 35m2. Je 12 metrů dlouhá, ale na šířku má v nejširší části asi 3... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika