Příspěvky uživatele - roni

Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 28.7.2020
Prosim ignorujte vsetky marketingove informacie o udajnej odolnosti broskyn voci kuceravitosti. Je to PODVOD. Ak im uverite, budete sklamani tak ako ja. Veril som, ze je to mozne, skusil som to a zistil, ze to NEfunguje. Broskyne musite striekat... celý příspěvek >
Vistarich, 28.7.2020
V. mam 6 rokov. Absolutny prepadak. Je silne citliva na kuceravitost, na mrazy, na hmyz - urodnost velmi slaba. Neverte odolnosti broskyn voci kuceravitosti! - je to PODVOD. Kazdy rok aj pri jednom postreku je najsilnejsie napadnuta kucer. zo... celý příspěvek >
Spring Lady, 28.7.2020
SL je prijemne prekvapenie. Krasnu urodu mal uz v 2. roku. Chut bola velmi dobra aj pri tom pretazeni. Pomerne dobre isli aj od kvostky. Tento rok zvladol jarne mrazy, uroda bola pekna, chut velmi dobra. Jasne ju odporucam. Ked koncila SL... celý příspěvek >
Avalon Pride, 28.7.2020
AP mam 6 rokov. Sumarna uroda za 6 rokov, velmi slaba. Tento rok 3 plody. Na jar zmrzol. Kazdy rok silne napadnuta mucnatkou. Kvalita plodov slusna, stavnata, dobra broskynova chut, vyvazene cukry i kyseliny. Neodporucam, nahradil by som ju... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 28.7.2020
FM3 je super. Mrazy zvladla najlepsi zo vsetkych. Maly strom na podnozi Montclair vyborne zvladol bohatu nasadu, utiahol urodu, dozreli do skvelej kvality, paradna chut a este ma aj slusne prirastky vyhonov. Jasne odporucanie. Bral by som aj viac... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 28.7.2020
RG mam cca 6 rokov. Je to absolutny prepadak, strom velmi velky a doteraz sumarna uroda cca do 25ks. Tento rok zostal len 1 kus. Zmrzli na jar. Vlani mozno 5ks - nasada bola lepsia ale postupne odpadavali. Nikomu neodporucam. Odolnost kuceravitosti... celý příspěvek >
Podnože révy vinné, 7.12.2019
Moje skusenosti s roznymi podnozami: Sadil som v tazkej ilovitej pode nedaleko silnerastucich stromov - ceresna, gastan, diva jablon. Mal som skusenost, ze reva tam rastie velmi slabo. Myslienka bola nerobit specialnu pripravu pody, ale zvolit... celý příspěvek >
Kiwi ze semene, 22.11.2019
Kiwi zo semena. Nie vobec neodporucam pestovanie kiwi zo semena. Je to extremne pracne a uboha uspesnost. Ale ked sa postasti, tak je mozne ziskat velmi kvalitnu odrodu. Problem je, ze kiwi zo semena su s vysokou prevahou samce  (neplodny)... celý příspěvek >
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 22.11.2019
Kiwi urcite nema ziaden problem s horucimi dnami a silnym slnkom - zvlada to vyborne. Ma plytsie korene, tak pozor na zalievku mladsich rastlin. Starsie rastliny maju uz velmi silny rast (hlavne semenace) a polievat uz netreba ak dociahnu spodnu... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.11.2019
Furor na youtube vyzera skvele. Velmi velke bobule, strapce, spominaju dobru chut, odolost chorobam i praskaniu. Tvar listov sa podoba na moje. Tak dufam, ze odroda je prava a ked mi zosilnie bude tiez skvely. Moja velmi slaba sadenica prve 2-3... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.11.2019
Pozeral som videa Alexejevica, ano velmi malo ich bolo. Ale v zasade ziadne, kde by ukazali poriadnu urodu. Asi urodnost je naozaj slabsia. Ine vlastnosti, velkost bobul, konzistenciu, chrumkavost, chut si chvalili.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.11.2019
FARAON (E. G. Pavlovskij: Podarok Zaporožju x Strašenskij) Pozeral som na youtube Faraon. Tam som videl uzasne strapce i bobule a velmi ho chvalili, kvalitu, je velmi urodny, bez chorob a bez praskania. Videl som tam jasnu podobu vo farbe,... celý příspěvek >
Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 22.11.2019
Ma niekto skusenost s vrublovanim revy na jesen na spiace ocko? Teda navrublovat uz VYZRETY vrubel, tak aby uz nevyhnali ocka tento rok ale az dalsi? Znamy vyuceny polnohospodar z balkanu mi tvrdil, ze tam sa aj takto vinic vrubluje. Mne sa... celý příspěvek >
Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 22.11.2019
Termin stepenia je cim najskor, teda akonahle uz pozorujete drevnatenie vyhonov. A vyhon by mal byt hruby aspon 5-6mm. Steparska folia je na zaviazanie dobra, lepsia ako potravinarska. Samozrejme musite najst cca rovnaku hrubku vyhonu podnoze i... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 18.11.2019
Dakujem za info. Predpokladam, ze Alviku mate v tom neosetrovanom vinohrade kde su aj Poslannik, Everest, Atos,... o ktorych ste uz skor pisali, ze dostali mucnatku a popraskali. O tom ako ste striekali ste uz podrobne pisali skor ("Letos jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika