Příspěvky uživatele - MarekB

Vyrovnání trávníku, 24.8.2016
Dobrý den, patrně je to reakce na můj příspěvek o broušení vřetenovky. Jen pro upřesnění - použil jsem známější pojem broušení a k tomu dodal lapování - protože doma ručně brousit vřeteno skutečně není rozumně možné. Při pročítání problematiky a... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 24.8.2016
Ha, už jsem nestihmul zeditovat svůj příspěvek - našel jsem tu diskuzi ohledně vřetenovek a udělal si víc jasno i se mi celkem potvrdila moje poslední představa - na tu značku Hecht jsem narazil náhodou, protože jsem si minulou sezónu pořídil již... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 24.8.2016
Dobrý den, díky za povzbudivá slova Martine. K té zálivce, je to podobné jako i u ostatních úkonů při péči o trávník - nesystematičnost, dle aktuálního času. Zaléval jsem spíše na základě pocitu že je tomu třeba pomoci, když byla sucha. Používal... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 23.8.2016 Obsahuje fotku
Přikládám fotky trávníku - snad mě neukamenujete za ničení přírody :) Trochu se bojím reakce - ten stav je opravdu zanedbaný, byť dvouděložné plevele jsem celkem zlikvidoval - nejvíc mě stejně trápí ta nerovnost, protože bude dělat problémy při... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 23.8.2016
O volbě travní směsi jsem dlouho uvažoval(tedy až v poslední době, když jsem se o péči něco dozvěděl). Na trávník po dřívějším majiteli jsem před dvěma roky používal nějakou travní směs ze supermarketu, a před rokem také ale opět jinou, poslední byla... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 23.8.2016
K závlaze nového osiva - Vaše doplnění jsem zaregistroval a díky tomu mi to celé docvaklo - uplně jsem zapomněl že se vždy jedná o travní směs a ne všechno vyklíčí během 10 dnů, takže budu na to myslet, jen jsem si přál aby nová tráva kořenila do... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 23.8.2016
Dík za reakci, jen že když v domě "bydlíte tak se špatně boří a staví nový" Já si právě nemyslím že by založení nového trávníku bylo méně pracné, rychlejší a levnější. K zahradě je přítup právě jen přes ten sklep to znamená z ulice po schodech... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 23.8.2016
Dobrý den, snad mohu tady, abych nezakládal další nové vlákno na stejné téma. Na malé zahradě 80m2 u domu se léta o trávník staralo jen občasným posekáním trávy. Terén je lehce nerovný, hrbolatý občas s lehkým svažováním při okrajích, Postupně to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika