Příspěvky uživatele - Nimie

Kapková závlaha, 23.6.2016
Abych nezakládala zbytečně novou diskuzi. Potřebovali bychom nějak vyřešit závlahu na malé předzahrádce (50m2). V těch vedrech je většinou větši problém zavlažovat okolní rostlinstvo než trávník (ten většinou zvládá i dva dny bez zalití). Na zahradě... celý příspěvek >
Močovina a kravský hnůj, 16.6.2016
Takže se skutečně zmůžete jen na urážky? Pak se ale aspoň nesnažte tvrdit, že se snažíte poradit ;) A pro případ, že jste tedy skutečně zapomněl, co jste psal, tak to zkusím znovu... Ale dava se 6-8 kg / m2, ne par granuli. V tomto... celý příspěvek >
Močovina a kravský hnůj, 16.6.2016
Vy skutečně tvrdíte, že koňský hnůj má více dusíku než kravský? A jak v případě granulovaného vysvětlíte nižší hodnoty tohoto prvku kravského hnoje uvedené než u slepičince, natož u granulovaného koňského? Dávkování granulovaného opravdu není... celý příspěvek >
Močovina a kravský hnůj, 16.6.2016
Tak tedy k věci. Vy skutečně tvrdíte, že koňský hnůj má více dusíku než kravský? A jak v případě granulovaného vysvětlíte nižší hodnoty tohoto prvku kravského hnoje uvedené než u slepičince, natož u granulovaného koňského?  Dávkování... celý příspěvek >
Močovina a kravský hnůj, 16.6.2016
My se známe osobně? Neznáme, takže o mých znalostech a tím spíše zkušenostech asi těžko něco víte. Podobné soudy o kravském hnoji si necucám z prstu, akorát to tu mám před sebou ve srovnání u granulovaného, číst ještě umím. U negranulovaného vycházím... celý příspěvek >
Močovina a kravský hnůj, 16.6.2016
Oproti koňskému a slepičímu obsahuje dusíku mnohem méně.  Tou poslední větou narážíte na co? Výsměch všem, kteří mají zájem mít na zahradě kromě užitkovky prostor i na běžnou venkovní zábavu? 
Močovina a kravský hnůj, 16.6.2016
Jinak ono zvlášť v tom kravském hnoji je právě dusíku velmi málo, i proto asi ten trávník tak rychle zareagoval i na nízkou dávku močoviny/ledku, protože v něm dlouhodobě byl nedostatek právě toho konkrétního prvku. 
Močovina a kravský hnůj, 16.6.2016
Kristalon může měnit chuť bylinek protože většina nesnáší hnojení a hnůj by dopadl ještě hůř, protože to je dusíkaté hnojivo. V praxi ale nedopadl, alespoň u případů, které jsem zmiňovala. Granulovaný hnůj nepovažuji za bio - určitě se... celý příspěvek >
Močovina a kravský hnůj, 16.6.2016
Mě vcelku přišlo, že jo... údiv, že potřebuju organické hnojivo, údiv, že chci trávník, údiv že nemáme prostory na běžné obhospodářovávání zahrady (kompost apod.). A při tom je spousta lidí, kteří by takovou radu ocenili. 
Močovina a kravský hnůj, 16.6.2016
a vyhodit za taketo "prirodne" hnojivo 10 krat viac ako za mineralne Zvláštní, že jsem takové zatím nenašla a i kdyby, stojí mi to za to oproti tisícovým položkám za léčbu a psychickou újmu ze ztráty ;) Ci pouzijete hnojivo z kakaovych supiek... celý příspěvek >
Kolik jahod pro 3 člennou rodinu, 15.6.2016
Košík jahod obden je asi zatím trochu moc :)  Máme aktuálně 9 rostlinek jahod měsičních, 10 Karmen a 10 Senga S., přemýšlím ještě o nějaké stáleplodící odrůdě, aby se pokryla i druhá polovina léta trošku. Ale jsme relativně omezeni... celý příspěvek >
Kolik jahod pro 3 člennou rodinu, 14.6.2016
Budeme spíš jen jíst :) 
Efektivní zahrádka, 14.6.2016
Děkuji :)
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika