Močovina a kravský hnůj



Nimie - (13) - 114.211 (?)
16.6.2016 19:17

Takže se skutečně zmůžete jen na urážky? Pak se ale aspoň nesnažte tvrdit, že se snažíte poradit ;)

A pro případ, že jste tedy skutečně zapomněl, co jste psal, tak to zkusím znovu...

Ale dava se 6-8 kg / m2, ne par granuli.

V tomto množství trávník odrovnáte. Takové množství je zcela nevhodné dokonce na 10m2, natož na m2. 

Posledni vetou narazim na to, ze nemate prakticky vubec zadne znalosti ani zkusenosti a vyslovujete zde kategoricke a nespravne soudy o kravskem hnoji.

Psala jsem, že oproti koňskému a slepičímu obsahuje dusíku mnohem méně. Vy s tím zjevně nesouhlasíte, jinak byste mě tu neosočoval z nesprávných soudů, takže otázku pokládám znovu: Jak v případě vysvětlíte nižší hodnoty dusíku uvedené u kravského hnoje než u slepičince, natož u koňského?

Strašně by mě zajímalo, kde podle vás špatně čtu. Narozdíl od vás se přinejmenším držím tématu a nevymlouvám se nic neříkajícími frázemi. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
                     
Nimie - (13) - 114.211 (?), 16.6.2016 19:17

Takže se skutečně zmůžete jen na urážky? Pak se ale aspoň nesnažte tvrdit, že se snažíte poradit ;)

A pro případ, že jste tedy skutečně zapomněl, co jste psal, tak to zkusím znovu...

Ale dava se 6-8 kg / m2, ne par granuli.

V tomto množství trávník odrovnáte. Takové množství je zcela nevhodné dokonce na 10m2, natož na m2. 

Posledni vetou narazim na to, ze nemate prakticky vubec zadne znalosti ani zkusenosti a vyslovujete zde kategoricke a nespravne soudy o kravskem hnoji.

Psala jsem, že oproti koňskému a slepičímu obsahuje dusíku mnohem méně. Vy s tím zjevně nesouhlasíte, jinak byste mě tu neosočoval z nesprávných soudů, takže otázku pokládám znovu: Jak v případě vysvětlíte nižší hodnoty dusíku uvedené u kravského hnoje než u slepičince, natož u koňského?

Strašně by mě zajímalo, kde podle vás špatně čtu. Narozdíl od vás se přinejmenším držím tématu a nevymlouvám se nic neříkajícími frázemi. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7,  8,  9,  10   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika