Větrný generátor s činy



radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 42.64 (?)
7.6.2020 21:10
Tak já nakupují na ebay tam je to jednoduší a i se zárukou no stalo se mi už párkrát že přišlo horší zboží nebo jiné parametry než objednané tak to vždy vyreklamuji a vrátí peníze takže mám takhle už hromadu věci zadarmo. Nakupují a činy hodně DPH neplatím ani u 200 dolarovych objednávek. Zajímá mě někdo jestli má zkušenost s elektrárnou větrnou a ne ze to jsou v Číně jen šmejdy. Ne vždycky to je smejt
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 42.64 (?), 6.6.2020 22:30, zobrazeno: 1660x
Ahoj nemáte někdo zkušenosti s generátorem větrným s činy kde stojí třetinu ceny než u nás na shopu?
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 68.37 (?), 7.6.2020 1:01

Šance na recenzi je nula. Ale zkuste recenze na cokoliv dražšího, mechanicky komplikovanějšího zakoupeného přes alibabu/expres a recenze dobré nebudou. Já jsem prakticky všechno vyhodil po velmi krátké době. Skimmery, čerpadla, teploměry, baterie,... Něco jsem zkoušel a něco jsem zakoupil s tím, že riskuju. Vtipná byla baterie 18650. Místo 3500mAh naměřeno 1100 mAh. A nebo jedno z čerpadel - točilo se obráceně :-D U dalšího odešel motor po půl roce, u dalšího zase shořel lajdácky udělaný a přímo nebezpečný zdroj (jak jsem zjistil po rozkuchání). Zajímavé, že vždycky měli super hodnocení a mraky spokojených zákazníků. A nebyly to levné mašinky. Čerpadlo co kus, to od 120 do 190 dolarů.  

Samozřejmě je to dražší a bude vám vyměřeno clo a DPH. 

Záruka = 0.

Kupte si tam hračky pro kočku nebo nějaký kabel. Jen vyhodíte peníze oknem. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 42.64 (?), 7.6.2020 21:10
Tak já nakupují na ebay tam je to jednoduší a i se zárukou no stalo se mi už párkrát že přišlo horší zboží nebo jiné parametry než objednané tak to vždy vyreklamuji a vrátí peníze takže mám takhle už hromadu věci zadarmo. Nakupují a činy hodně DPH neplatím ani u 200 dolarovych objednávek. Zajímá mě někdo jestli má zkušenost s elektrárnou větrnou a ne ze to jsou v Číně jen šmejdy. Ne vždycky to je smejt
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 8.138 (?), 8.6.2020 13:09

V případě ebay se nakupuje ze skladu v EU. Je to opět ali, který má sklad v EU a využívá ebay, aby pokryla více zákazníků. A nebo je to obchodník, který nakupuje na Ali a prodává přes ebay. Tím pádem clo i DPH zaplatil obchodník a o to si navýšil cenu. A samozřejmě poplatek k tomu. I Ali někdy nabízí možnost zaslání ze skladu v EU, ale za cenu klidně i 2 x vyšší. DPH ani clu se vyhnout legálně prostě nedá, vždycky ho nakonec někdo uhradí a zákazníkovi se to projeví v ceně.

Asi se někdy něco solidního nakoupit dá (mně se to povedlo výjimečně), ale opravdoví kvalitní výrobci jen výjimečně využívají ali/ali-ebay. A rozhodně takové kvalitní výrobky s pořádnou výstupní kontrolou a bez fake certifikátů nejsou levné.

Z nějakého důvodu si u nás lidi myslí, že v Číně se vyrábí levně. Rozhodně nevyrábí, jen o něco málo levněji. Výhodou Číny je extrémní návaznost jednotlivých subdodavatelů. Všechno je to v obřích komplexech. Fabriky se dají postavit velmi rychle, protože potřebují jen zlomek povolení a nařízení hygieny, bezpečnosti práci apod je mnohem benevolentnější než u nás. A na ekologii se taky hledí méně než u nás. 

Levně se vyrábí ve Vietnamu, Bangladéši,...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika