Příspěvky uživatele - radek.liberec

Hnůj, 29.4.2020
Zdravím muzete ja sazim do cersveho hnoje na jare a nikdy jsme nemel problem 
Máze někdo skleník s makrolonu 10 mm?, 21.4.2020
Ahoj může mi někdo napsat zkušenost jestli má se skleníkem s makrolonu 10mm na pestování zeleniny?? Chcí si ho nehat postavit. Makrolon 10/0 má propusnost světla 81 procent a 10/3 jen 68 procent což nevím jestli není málo zase je izolačnejší o 19... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 15.4.2020 Obsahuje fotku
Já ano mám ho tam už daný týden aby mi to nezmrzlo. Nejlepší klasická kamínka, ale mají hodně nepřesný termostat tak to napojuj pres digitalni termostat který drží teplotu přesně a držím tam 8 stupnů. Když to v noci ve skleníku poklesne tak to... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 22.3.2020
Můžete mi říct jakou folii přesně používate ja ji po sezoně vyhodím že se pak uplne rozpada a třepí takže mi nejde smotat a zase nandat další sezonu díky
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 22.3.2020
Tak já nevím jaký to je v tom rozdíl ale prodali mi to jako netkanou textilií je to spíš s plastu dělané je fakt že se to hodně trepi když řezam díry. Ty kulaté díry to stříhate nůžkami?
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 22.3.2020
Můžu se zeptat proč naklicujete brambory? Letos je chci zkusit poprvé a chci to zkusit dát do nádob
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 21.3.2020 Obsahuje fotku
Ahoj dávam sem můj skleník připravený pro sezonu. Rád uvidím i jný a pochytím nějakou inspiraci. V hloubce 40 cm je folie proti uniku vody velmi doporučuji. Sklenik je zakryt netkanou textílijí z důvodu plevelu. Mám již osázeno ředkvičky, mrkev,... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 28.8.2019
a jen tak mimochodme ta 70 litorva stoji 1500.- zlotych coz je cca 9000,- kč
Kaiserova elektrická udírna, 28.8.2019
Nemuzes srovnávat bramory s hruškami já mluvím o plnohodnotné automatické udírně a ne o krabici kam musíš sypat pilyny na spiralu
Rajčata - recepty, 28.8.2019
diky vyzkousin mam hromady rajcat a jen to rozdavam
Kaiserova elektrická udírna, 25.8.2019
No ja mohu doporučit plně automatickou udírnu Borniak a koupit přímo s polska tam stojí pár korun :)
Rajčata - recepty, 25.8.2019
Ahoj muzes to rozepsat jak to konzervovat jen samotne bez vody octu atd diky
Rajčatová marmeláda, 25.8.2019
Ahoj je opravdu super dobrá i když se tomu těžko věří že z rajčat uděláte dobrou marmeládu. Mám hromadu rajča každý rok tak mám odzkoušeno. Recept: 2 kila rajčat měla by být dobře zralá, klidně i přezrálá. Pokud máme k dispozici žluté... celý příspěvek >
Skleník od firmy Korbel, 4.3.2019
no mě skleník nezujal vůbec delají pouze 4mm makrolon což je hodně málo chce to min 6mm ale idealne 8-10mm je to hodne znat na úrodě a na jaře nepada teplota nemusí se přitápět přez noc
Tloušťka polykarbonátu, 4.3.2019
Ahoj i 6mm je málo je to neskutečný rozdíl ale samozřejmně čím silnější makrolon de rapidne cena nahoru. A doporučuji pouze hliník nezapomeň že ve skleníku je velké vlchkost a pozin jsou tenké profily cca 1 mm nizká životnost, hliník je lehky a věčny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika