Příspěvky uživatele - Čert

Bubnový filtr AEM Easy Drum, 19.7.2021
Prosím... ještě jeden dotaz. Jaká je spotřeba vody při oplachování bubnu? Máte čerpadlo nebo stačí napojit normálně z vodovodního řadu? Děkuji.
Bubnový filtr AEM Easy Drum, 13.7.2021
Děkuji.😉👍
Bubnový filtr AEM Easy Drum, 12.7.2021
Dobrý den. Mohl bych poprosit o adresu kde jste kupoval? Děkuji.
Sterbinovy filtr, 24.5.2020
Dobrý den.Mám jezírko cca 18-20 kubíku. Plánuji dělanou komorovou filtraci 3 kubíky. Když bych použil štěrbinový filtr... není zbytečné dávat do první komory kartáče? Jaké by jste doporučili složení filtračních médií do komor. Je vůbec potreba... celý příspěvek >
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 1.11.2019 Obsahuje fotku
Vanda
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 1.11.2019 Obsahuje fotku
Tak se nám dnes pěkně sluní za oknem...😉
Bubnový filtr AEM Easy Drum, 9.2.2018 Obsahuje fotku
Prosím spíš o vyjádření majitelů filtrů. Zvažuji koupi tohoto filtru a nikde jsem nenašel nějaké recenze. Řešilo se tady na fóru - výkon bubnového filtru + zapojení bubnového filtru, tak jsem myslel že už je někdo šťastný majitel tohoto filtru.... celý příspěvek >
Bubnový filtr AEM Easy Drum, 7.2.2018 Obsahuje fotku
Prosím, má nekdo koupený tento bubnový filtr? Chtel bych znát názor na funkčnost čistění vody a kvalitu výrobku. Filtr by měl zvládnout průtok do 20 m³/h. Děkuji.  
Filtrace nexus, 24.3.2017
abc... dovolil jsem si vložit odkaz na Vaše video... :-)
ERIC Filters, 21.5.2016 Obsahuje fotku
Zdravím jezírkáře, při brouzdání po netu jsem narazil na tento zajímavý způsob filtrace... Introducing a revolutionary new aeration system for all Eric Filters. Kdo chce zde názorná ukázka. Výborné je čistění filtru - dá se říct bez práce - a netrvá... celý příspěvek >
Kamera v jezírku, 3.3.2016 Obsahuje fotku
Kameru nechci dávat pod hladinu (do vody) ale bude umístěná v suchu v šachtě vedle jezírka. Okno do jezírka cca15x15 cm bezpečnostní sklo 12 mm, šachta 200 mm KG potribí. Okno bude po napuštění zhruba 60 cm pod hladinou. K routru to mám dost daleko a... celý příspěvek >
Kamera v jezírku, 1.3.2016
Jo... jo.. na těch stránkách jsem také něco četl, ale nezdověděl jsem se tam co popisuju v hlavním dotazu... ale děkuji.
Kamera v jezírku, 1.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Pročetl jsem snad celé fórum ale na kemery v jezírku jsem nenarazil. Pokud někdo nějaké máte tak pište... zkušenosti, typ kamery - kvalita videa, zapojení, možnost sledování přes mobil - v TV, popřípadě něaký odkaz. Prostě zkušenosti a... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 29.3.2015
Dobrý den.  K dotazu na lehčený PP z kterého jsem svařil štěrbiňák. Nekupoval jsem ho - je z vyřazené prasklé  nádoby na víno. Tloušťka 1.6mm. Byla pouze od vinného kamene který šel naštěstí dobře očistit. Vytěžil jsem z ní co se... celý příspěvek >
"Montáž" kamenné kaskády, 29.3.2015 Obsahuje fotku
Take budu dělat malou kaskádu a na netu jsem našel toto... snad to pomůže... jo a ta pěna Touch n´Foam landscape je k tomu přímo utčená Video: Black Foam Application on an Aquascape Water Garden & Stream Construction Project A... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika