Příspěvky uživatele - Čert

Sterbinovy filtr, 20.3.2015 Obsahuje fotku
Tak - hotovo - dobojováno. Ještě jsem stačil udělat i rámeček na síto 300 mikronů (které zatím nemám).
Sterbinovy filtr, 19.3.2015 Obsahuje fotku
Tak zítra se jde svřovat štěrbiňák (materiál lehčený PP) měřit - vrtat -řezat- srážet hrany - brousit - přiřezávat. Svařování pouze horkovzduškou - drát zakoupený u výrobce bazénů a jímek (bohžel neměl černý) cena 20.-kč/m. Snad to dobře dopadne.... celý příspěvek >
Tokozelka - Vodní hyacint, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Vodní hyacint můžeme pěstovat venku v jezírku od jara do podzimu, pokud teploty neklesají pod 5 °C. Poté musíme rostlinu umístit na zimní stanoviště. V zimě vodní hyacint potřebuje teplo i světlo V zimě se z vodního hyacintu stává na péči... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Chtěl jsem udělat něco takového viz obrázek... tam mají pod tím sítem sera siporax a mají tam toho jen 10l. Doporučují 1l siporaxu na 1000l vody. Já budu dělat štěrbiňák kde mě vleze pod síto i víc jak 20l siporaxu - což by na moje jezírko... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
Chtěl bych poprosit hosta xxx.xxx.99.136, jestli by nemohl vyfotit samodomo výrobek štěrbinového filtru a dát ho sem na fórum. Možná to někomu pomůže při výrobě a další získají inspitaci z čeho je možné filtr vyrobit.
Sterbinovy filtr, 8.3.2015 Obsahuje fotku
Také budu vyrábět štěrbinový filtr "samodomo" 40x40x50, nerez 300 mikronové síto. Napadlo mě dát pod to síto bio kuličky - nosiče biomasy  (mám koupené 40mm). Moc se je tam nedá - asi 100ks což je zhruba 6l. Mají docela velkou plochu pro usazení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika