Příspěvky uživatele - Luboš

Jakou sekačku?, 11.7.2007
Přesně tak, je dobré sekačku reklamovat tam kde jste ji koupil a když to do třiceti dnů neopraví, tak máte vyhráno. V dopise je psáno o sedmi dnech, takže po tak dlouhé době co píšete není o čem mluvit. To si zase nesmíte nechat líbit!
Jakou sekačku?, 10.7.2007
Pan 89.30To je nějaký divný, s náhradními díly jsem problém nikdy neměl.A to v tomto případě vzniká již po 30 dnech neopraveného stroje nárok na vrácení peněz, nebo výměna.
Nůž na sekačku Mcculoch 5553d, 5.7.2007
odpověď máte v mejlu.
Nůž na sekačku Mcculoch 5553d, 4.7.2007
Cena platí, pokud k tomu připočítáte DPH + balné a poštovné (případ dobírky).Když uvedete email, odpovím vám jak tento nůž ode mne získat.
Nůž na sekačku Mcculoch 5553d, 2.7.2007
Tak především, nevlastním žádné webové stránky, natož nějaký shop!Příspěvek z 22.5.07 je pravdivý.Doporučuji vám se obrátit na tuto adresu:TITAN servisUlice: Selská 11Místo: BrnoPSČ: 61400Obchodní známky: Mc CULLOCH, PARTNER, BRIGGS & STRATTON,... celý příspěvek >
Nůž na McCulloch - M5553D, 29.5.2007
No, jakási spojka je na každý sekačce, s tím rozdílem že na levnějších strojích jsou pouze pojistné čudlíky které se při přetěžení ustřihnou. U dražších strojů jsou spojky (pojistky) které se při přetěžení protočí – proklouznou a nemusíme... celý příspěvek >
Nůž na McCulloch - M5553D, 22.5.2007
Co se týče nože, tak ten stojí originál na sekačku McCulloch M5553D  329,- bez DPH + balné a poštovné a na skladě je. Když zespodu sundáte i držák nože (nedoporučuji zbytečně otáčet stroj vzhůru nohama) aby vám tam zůstala jenom hřídel, tak... celý příspěvek >
Nůž na McCulloch - M5553D, 21.5.2007
Hele, jestli vám stačí neoriginál tak se můžete obrátit na agroles Písek kde se najde přinejmenším hodně podobný. Pokud chcete originál, tak se ozvěte, ale bude podstatně dažší. Buďte rád že to neodnesla i hřídel.
Nůž na McCulloch - M5553D, 20.5.2007 Obsahuje fotku
je to ona ?
MC Culloch 2818 vyžínač, 18.5.2007
nabídku máte emailu
Výběr křovinořezu, 2takt vs 4takt, 17.5.2007 Obsahuje fotku
Posílám panu .77.29, 17.5.2007 19:31 část pártlistu, aby se měl na co koukat. Jedná se o TH43DX. Samozřejmě když jsou odpružená i řídítka je to ještě lepší. Kdyby někdo chtěl, mohu zaslat i celý v PDF
pily s automatickým broušením řetězu, 16.2.2007
Otázka zadavatele zněla takto: „ „Muže mi někdo z profesionálů sdělit které typy motorových pil mají systém automatického ostření řetězu a jak to funguje, případně odkaz na www kde se to dá najít? Děkuji““ Nevěděl jsem, že... celý příspěvek >
pily s automatickým broušením řetězu, 14.2.2007
Škoda je dobrého člověka!! Napsal jsem že se to už dnes moc nepoužívá, ale přesněji je výraz že u nás se to nepoužívá. Italská firma přebírala licenci s pilami které tímto byly vybaveny a ta je také nějakou dobu i vyráběla. V roce 1990 jsem byl... celý příspěvek >
pily s automatickým broušením řetězu, 10.2.2007 Obsahuje fotku
Focený byly pily McCulloch. Obr. 1 – torzo pily Power Mac 300 rok výroby 1988.  V tomto případě je přípravek uchycen  pevně s blokem motoru a červené šipky ukazují na brusný kámen, žlutá šipka ukazuje směr tlačení tlačítka a tím... celý příspěvek >
pily s automatickým broušením řetězu, 9.2.2007
K tomuto řetězu musí být přizpůsobena pila, která je vybavena brousícím zařízením. Řetěz se brousil za provozu. Přidal se plyn, aby se řetěz rozjel a zmačklo se tlačítko, z řetězu vyšlehly jiskry a byl nabroušený. Tlačítko totiž přitlačilo z vrchu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika