Příspěvky uživatele - Luboš

Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší., 7.2.2007
„Partner - levná náhražka HQ“ ?? Partner P351 – P402 je dokonalou kopií McCulloch Mac335 – MacCat440 mimo barvu. S HQ má společného akorát to, že HQ přes Partnera koupila výrobní závod v Itálii od Kalače (McCullocha) na... celý příspěvek >
náhradní díly na McQulloch, 31.1.2007
Pokud jste myslel pily McCulloch  (řečeno kalač)  zase tak nejhorší situace s náhradními díly není. Jenom jste to vložil do nevhodného „šuplíku“ Číslo na Brněnský servis na Selské 11 nemám, ale tu řetězovku ano, i když přesně... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 7.1.2007
Jo, jo, také jsem si všiml, že při pomalém přidávání otáček na křoviňáku se trubka chvěje míň, potom víc a zase méně, někdy i několikrát za sebou než dosáhne maxima otáček.
Výběr profi křovinořezu, 7.1.2007
V návodu pro ČR je uvedeno míchat poměr 1 : 25. Slyšel jsem více důvodů proč tomu tak je, ale žádný není potvrzený.
Výběr profi křovinořezu, 7.1.2007
Tak to abych se majitelům KZ omluvil, včera jsem to s tou kritikou nevědomky přehnal. Koukal jsem se i na poměr váha kg. – výkon kW a je to také zajímavý.
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Pane Jakubmatty Co se týče KZ, nekukal jsem se na oficiální stránky výrobce, ale první co mi ve spěchu přišlo pod ruku. Už se mi v tom nechce listovat . Je to možné co píšete, že u tohoto modelu to už vylepšili.
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007 Obsahuje fotku
Nevím, jestli jsem to nespletl já. Kotouč s transportním krytem k tomu skutečně je, ale nyní nevím zda je pilový či čtyřzub + samozřejmě strunová hlava. Celou motorovou část včetně spojky vyrábí Kawasaki, ale zbytek Marunaka – teda aspoň... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
To co píšete mě trošku udivuje, protože při koupi Marunaky je stejná výbava včetně polstrovaných popruhů , kotouče, brýlí, krytu kotouče, nářadí. Není tam mazací tuk. Jen taková zajímavost: Kompletní motor včetně spojky bez náplně váží 3.... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Pan Mára 2,3 kW 12990,- TH 48 DX s hlučností 78 – 106 dB to je při práci nejtišší křoviňák co znám ! zbytek je dobře pan 181. I36 HQ 1,2 – 4,4 m/s² zbytek je dobře. KZ 3,9 – 6,6 m/s² 96 – 118... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Komatsu Zenoah BCZ5000CL lepší stroj v této cenové relaci neseženete. To snad nemyslíte vážně ? Neznám hlučnější a na vybrace horší  profi stroj než je KZ (nevím přesně jak to je s hlukem u Štihlu). Dokonce nevím zda vůbec existuje hlučnější... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Zajímá Vás HQ ? Tak si počtěte. 250R  Specifikace motoru Zdvihový objem válce 48.7 cm³ Výkon 2.1 kW / 2.9 hp Vrtání válce 44.0 mm Zdvih 32.0 mm  Maximální otáčky 9000 ot/min Maximální doporučené otáčky motoru 12500... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Vámi uvedený stroj KZ má 96 – 118 dB  a vybraci 3,9 – 6,6 m/s²  Tato úroveň je ve srovnání s konkurencí dost vysoká.  Jakou konkurencí raději neuvedu, protože byste mě mohl sprdnout. Navíc KZ nemá tak dobré zázemí jako... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007 Obsahuje fotku
Jestli to tak vyznělo, tak se omlouvám. Neměl jsem to v plánu. Zdálo se mi, že při zhruba srovnatelných parametrech je cena nejnižší. Možná je to fakt špatná rada a uděláte nejlíp, když si koupíte Komatsu Zenoah BCZ5000CL. Trefil jsem, nebo zase... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Jasný. Myslel jsem, že hledáte stroj s kterým chcete pracovat v klidu několik hodin denně a přitom se co nejméně unavit, vtom případě skutečně by nebylo špatné si stroje fyzicky vyzkoušet.  Ale jestli je tu dotaz dán z důvodu jiného, pak se... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Má dvakrát odpružení a motor, který má neobvykle klidný chod. Je to jediný dvotaktní model který mě vybracemi neunaví. Znáte něco lepšího?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika