Příspěvky uživatele - Luboš

Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007 Obsahuje fotku
Proč nekoupit kvalitnější a levněší?   TH48DX   2,3 kW  3,1PS (Hp)   48 cc    12990,- s DPH.
Výběr elektrické pily, 6.1.2007
Takový prodlužovák běžně nekoupíte. Ale běžně koupíte ve specializovaných prodejnách nebo i v suprmarketech kabel patřičné délky a průřezu a také koncovky (samice – samec), myslím že existují i odolné proti vlhkosti. Potom to smontujete... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 30.12.2006
Je škoda, že jste nenapsal jaké oleje tam dáváte.
Ceny pil Oleo Mac, 19.12.2006
Jestli se trochu brouzdáte po netu v cenách, tak víte že většinou se dá výrobek koupit za nižší cenu než je doporučená. Spíš se mi zdá, že chcete zpochybnit tvrzení, že Mountfield  je prachsprostý zloděj. Souhlasím ale s Vámi že není sám!
Zazimování pily, 4.12.2006
Pokud nepoužíváte ekoolej, tak kromě toho sucha víc není nutné.
Rozměry pístních kroužků, 3.12.2006 Obsahuje fotku
Zaujalo mě, že ve značkovém servisu STIHL řekli, že tento typ nevyrábí STIHL (nebo tak nějak). Uvádím řadu, v které by záměna součástek většinou byla možná a kterou samozřejmě vyráběla fa. STIHL 240 STIHL... celý příspěvek >
Olej do benzinu pro pilu, 29.11.2006 Obsahuje fotku
Už jsem to tu jednou dával. Takto vypadají oleje pro dvoutakty, které dováží HQ. STYHLácký olej bych nepodceňoval. Mám sním dlouholeté a velmi dobré zkušenosti.
Olej do benzinu pro pilu, 29.11.2006 Obsahuje fotku
Pokud je motor nový, (dokonale čistý) můžeme použít i olej vyšší kvality. Důležité je, aby to skutečně kvalitnější olej byl ! Myslím si, že to je spíš vyhazování peněz, i když při zachování poměru míchání by jsme mu ublížit neměli. Ale je potřeba si... celý příspěvek >
Olej do benzinu pro pilu, 29.11.2006
Olej Castrol TT Super je dobrý olej za celkem nízkou cenu. Jestli někdo chce dávat do pile špičkový olej, musí si patřičně připlatit a může si zase koupit Castrol, nebo výše uvedené adekváty (u motorových pil neznám jediný rozumný důvod proč to... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 22.11.2006
Pnae poh Jedno důležité slovo z článku jste asi schválně vynechal.   PROUD nebude 230 Voltů, ale kvůli ztrátám při odporu vodiče zhruba 160.   Tak je to teda nesmysl nebo ne !!!   Výpočty ztrát jsou jednoduché podle již... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 22.11.2006
Pane Poh (234.140,), pokud si pečlivěji přečtete můj výše zveřejněný příspěvek , tak tam najdete větu : --Třetí vodič tam MUSÍ být z důvodu připojení případného spotřebiče, který jeho přítomnost vyžaduje. -- Neumím to přesně přeložit do Slovenštiny,... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 22.11.2006
V čím  je nebezpečná ? I když použijete prodlužku s třemi vodiči, tak dnešní el. pily jsou připojeny stejně pouze na dva vodiče! Takže MOMENTÁLNĚ  je třetí vodič v prodlužce zbytečný (nezapojený)  a  Vámi uvedené kamikadze hrozí... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 22.11.2006
Je pravdou, že prodlužka na 220 V má mít tři vodiče. Ale v uvedeném experimentu s dvoulinkou to zase takové kamikadze není. Případný „bludný“ proud který prochází (v nejhorším případě) přes tělo oběti stoupne maximálně do 30. miliampér. ... celý příspěvek >
jak na krtky, hraboše a hryzce, 12.11.2006
Řekl bych, že Vámi navrhovaný „plašič“ je  neefektivní. Zmiňované generátory mají tak malou účinnost až jsou nepoužitelné. Jistě že se dá použít i výkonější generátor. Ale pokud nemáte nějakého ukrajince který by Vám celý rok točil... celý příspěvek >
hledám náhradní díl pila Partner 351, 5.11.2006
Pokud jsem sledoval správně, tak ostatní zuby nebyly dlouhodobě přetěžované, až bych řekl, že nemají opotřebení žádné. Vačka sice malé opotřebení má, ale rozhodně neodpovídá dlouhodobému přetěžení. Vše nasvědčuje že tam nastalo krátkodobé (okamžité)... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika