Příspěvky uživatele - Registrovanýuživatel

Co utáhne kompost, 12.7.2019
To je dobře, tak to ale nebude tím kompostem, když nebudu řešit, že kompost je především o dusíku, pokud do něj nepřidáváte popel ze dřeva tak i fosfor, no a ještě vám chybí draslík na plody.
Rajčata 2019/2, 12.7.2019
Po deštích ho také chci použít s hnojivem, ale výrobce tu mísitelnost neuvádí. Co jsem se, ale dočetl je, že působí i na svilušky a vytváří film na listech, takže dvě jednou ranou, jinak moje zkušenost je, že svilušky jsou nesmrtelné, nefunguje na ně... celý příspěvek >
Co utáhne kompost, 12.7.2019
Ha, ha asi Vám nedošlo, že když rostlina nemá podmínky tak neporoste ani kdyby jste jí krmil steakama. 
Co utáhne kompost, 12.7.2019
Jsem fanoušek hnojení, baví mě to, ale jestli jste na tom s počasím jako já tak Vám žádné hnojení nepomůže, studený květen, tropický červen a suchý a studený červenec.
Rajčata 2019/2, 10.7.2019
Jakou mají chuť ty černé-fialové rajčata, ten orange připomíná Finíka není to stejné rajče? Dík.
Copak těm paprikám asi je?, 27.6.2019
Žluté listy jsou z přelití, moc vody, v tomto počasí se z toho lehce vylížou sice budou zpožděné, ale přežijí, zkusil bych pár dnů nezalívat dokud nebudou vadnout - třeba, hrábněte do hlíny jestli mají vláhu, a hnojil bych 1 týdně jen na list.
Rajčata - osychání listů, 24.6.2019
Jj, to vypadá na plíseň, včera jsem u 2 rajčat zaznamenal první pár flíčků asi začnu s postřikem. Nevíte někdo jestli když rozdělám Dithane ho můžu používat delší dobu?
Jahoda Allegro, 14.6.2019
Zkouším na balkoně, tam je to tragédie, odcházejí jedna za druhou, moc teplo nebo co. Na zahradě průměrnou, tam se jim docela daří i když, jak už jsem tady četl, jedna sazenice malá a druhá velká, ale ochutnal jsem, nejlepší jahody jsou ty co mi loni... celý příspěvek >
Jahoda Allegro, 14.6.2019
Vypadají pěkně, hodně jahod. Mě se u nových sazenic rozdvojují srdíčka, nevím co to znamená a jestli je to dobře.
Jahoda Allegro, 14.6.2019
nejdřív poslat jednu pak přidávat další, je to debilní forum, myslím jako systém
Rajčata 2019/2, 14.6.2019
"zdání klame" možná pozdě dorazil hmyz, mám taky rostliny venku od 15.4. přežili mráz, protože byli za rohem schované, jsou vzrostlé a silné, ale stejně..., nevím.
Rajčata 2019/2, 13.6.2019
Jsem z druhého konce "světa" a mám to na chlup stejné, první vijany z 50% opadané, připisuji to počasí a síle rostlin, podle mě jsou jednoduše slabé.
Rajčata ve tvaru srdce, 13.6.2019
Šlo mi o relevantní informace a neodolal jsem rýpnutí u někoho kdo v květnu sklízí třešně a nestíhá sklízet jahody. Jednoduše jsem nasr...
Rajčata ve tvaru srdce, 13.6.2019
Včera jsem koukal na loňské fotky, touto dobou jsem měl již dorostlé zelené plody, letos díky nejstudenejšímu květnu za posledních 30let, moje rajčata teprve kvetou, vaše fotky mi připadají jako z jiné planety. Jak je to u vás? Tedy kromě... celý příspěvek >
Rajčata po přesazení - postižení listů, 1.6.2019
Jenom pro upřesnění nejde o UV, ale o intenzitu světla interiér/exteriér, UV světlo rostliny potřebují viz zelenina ze skleníku a ze záhonu. Fotosynzhéza začíná v UV, najděte si graf absorbce světla. Od škodlivého UV nás všechny chrání atmosféra,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika