Příspěvky uživatele - Aqarista

Filtrace Tripond x Tripond eco, 22.4.2014
Já sbírám vršky od PET lahví, jako rovnocenou náhradu husích krků :-) Zdeněk
Zkušenosti s tímto štěrbinovým filtrem, 22.4.2014
Našel jsem ho zde - Spaltsiebfilter Bogensiebfilter Teichfilter grün Spaltsieb
Zkušenosti s tímto štěrbinovým filtrem, 21.4.2014
Díky, v podstatě jste potvrdil můj odhad. Stejně by mně ale zajímalo, proč to nikdo nenabízí. Vy jste nakonec pořídíl který? A spokojenost? Zdeněk
Zkušenosti s tímto štěrbinovým filtrem, 21.4.2014 Obsahuje fotku
Máte někdo zkušenost s tímto filtrem? Je mi záhadou, proč se toto zařízení neobjevuje nikde na našem trhu ani v nabídce internetových obchodů. cena 225 euro, velikost 50x50x25cm Nicméně, pokud jsou zkušenosti dobré, tak stojí za to si jej... celý příspěvek >
Nasátí ryb čerpadlem skrz gulu, 24.9.2013
Nemohu přijít na to proč se mi stalo už třikrát, že přez gulu vplují ryby do potrubí a následně uhynou před zůžením u čerpadla. (poznám to až když mi přestane proudit voda do filtru) Vždy šlo o ryby dospělé a velikosti u které bych ani nevěřil, že se... celý příspěvek >
Filtrace z IBC kontejneru, 29.7.2012
Měl bych obavu zda nebude čerpadlo rychlejší než gravitační přítok. A pokud ne a bude pomalejší tak zda bude dobře pracovat skimer. Jinak dobrá myšlenka s tím sudem uvnitř. Co to postavit obráceně? Přítok horem skrz čerpadlo a odtok... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 15.7.2012 Obsahuje fotku
Nelze než souhlasit. Moje jsou sázené letos. Zdeněk
Jaké rostliny do kořenového filtru, 4.7.2012
Dovolím si poznámku, vzhledem k velikosti osazované plochy bych to moc neřešil. Jak uvedl někdo výše zasaďtě kosatce a budete mít i estetický účinek v době květu Taky musím potvrdit slova pana Hrkala, mám v mělké zoně několik druhů rostlin a ani... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 2.7.2012 Obsahuje fotku
Děkuji za pochvalná slova. Potěší každého, kdo dělá svou zálibu s láskou. Závidět ale nemusíte. To Vaše jezírko taky svědčí o nadšení pro věc a i pro mne je to inspirace pro další realizace. Bahenní zonu(vlastně kačírkovou-nic jiného tam není)... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 30.6.2012 Obsahuje fotku
Nedá mi abych se taky nepochlubil. Koupací biotop, 2m hloubka, cca100m2. Zatím druhá sezona, bez filtrace, jen krátký potůček napájený skrz skimer. Voda čistá, jen nějaké ty usazeniny a vláknitá řasa v akceptovatelném a udržitelném množství. Ve... celý příspěvek >
Začínám, 30.6.2012
Pokud máte na mysli jezírko, kde je folie nahrazena výmazem jílovou kaší tak z vlastní zkušenosti nedoporučuji. Nikdy se mi nepodařilo docílit čistou vodu a každá zima se na nepěkně podepsala na březích jezírka. Nakonec jsem skončil u folie. Podklad... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika