Příspěvky uživatele - Dasty

Solární pyramida - opravdu je k ničemu?, 6.7.2014
Budiš, ale kdyby to aspoň trochu fungovalo.Ale tohle je o ničem.
Zavlažovací systém Orbit, 27.6.2014
Já mám tu řídící jednotku v bytě a od ní vede 7 žilovej kabel do rozvaděče ve sklepě a místo dodaného trafa jsem použil normální trafo na DIN lištu.Čerpadlo spíná relátko za 200,-.
Z PE 40 na bazénovou hadici, 23.6.2014
Zatím tam jsou čtyři roky a v pohodě, na mosaz bych tak moc nesázel.
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 13.6.2014
Neni nad dobrou radu, která je nad zlato.
Marimex Ohio vs. Azuro 400, 12.6.2014
Bazén mám AZURO 400,pískovou filtraci Berlan, ale čerpadlo je u ní od Pro staru 4 a původní jsem použil na chrlič.Solární panely taky od Mountfieldu.Dávkovač chloru Berlan a hlídání hladiny a automatické dopouštění vody, bazénová světla... celý příspěvek >
Marimex Ohio vs. Azuro 400, 12.6.2014
Já teda otrok bazénu nejsem a to se koupeme od dubna do října.Ale záleží asi na tom jak to má kdo udělaný.
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 7.6.2014
No já teda když vysávám kal ze dna tak to nechávám odtékat do odpadu a neženu to přes filtraci.
Hnědá voda v bazenu voda studniční, 31.5.2014
Já filtruju pomalu nonstop a chemie je dávkovaná ihned od začátku napuštění.Voda celou sezonu naprosto čistá.
Nadzemní bazény Albixon a Mountfield, 11.4.2014
a pokud budete chtět poradit s technologií tak Vám rád poradím.
Nadzemní bazény Albixon a Mountfield, 10.4.2014
Mám Mountfield kruh a naprostá spokojenost.Dá se i zapustit.Od Albixonu bych nechtěl nic.
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 30.3.2014
Tak pokud uříznu dvě větve o průměru 15 cm tak "naleju" do země tolik oleje?To ta maškaráda s čištěním a drahým olejem mi opravdu nestojí za to.Jináč v lese vyteče do půdy ze všech těch strojů víc motorového oleje než s tech pil.Ještě jsem neviděl... celý příspěvek >
Azuro 400 dokončení, 24.3.2014
Normálně napustit a potom dát nopopvku a pokud chcete ten polystyren a beton.A doporučuju i beton na dno.
Pomoc při výběru bazénu, 22.3.2014
Já mám v bazénu jak světla tak výpustní guly.Obojí je bez problémů.Záleží jak pečlivě je provedena montáž.Výpustní guly jsou velice praktická věc a světlům v bazénu se ty na povrchu nevyrovnají.Jinak také doporučuji drenáž pod bazénem.
Žlutý okraj bazénu Azuro 405 z MT, 22.2.2014
Jak píše pán nade mnou, nejlepší je použít dávkovač chlóru na potrubí.Jde vám to do bazénu již správně naředěné a neni s tim problém.Okolo plovoucích dávkovačů máte vysokou koncentraci Kor když zapínáte filtraci jenom na chvilku za, den tak se ta... celý příspěvek >
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 14.2.2014 Obsahuje fotku
Ve dně bazénu jsou dvě výpustní guly.Jedna je na samostatné čerpadlo chrliče a druhá na automatické hlídání hladiny a dopouštění vody do bazénu.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika