Příspěvky uživatele - Dasty

Rozvod vody po zahradě, 3.5.2015
Stačí se podívat na WERCO katalog.Tam je toho taky dost a za dobrej peníz.
Natahovací hadice, 3.5.2015
Dát do země PE hadice a nemusí být v zámrzné hloubce.Těm zamrznutí nevadí.
Merak na mereni vlhkosti pudy?, 3.5.2015
Tak ten senzor deště je snad samozřejmost u automatické závlahy.Já mám u závlahy senzor kde se dá nastavit i za jak dlouho má znovu spustit závlahu podle rychlosti vysušení půdy.A je včetně teplotního čidla, které při teplotě pod 3°C také... celý příspěvek >
Jaký průměr hadice pro povrchové zavlažování?, 3.5.2015
Při navrhování se musí spočítat průtok vody a podle toho dimenzovat hadice.Každá tryska má uvedený průtok vody v návaznosti na tlaku.Podle toho se zvolí průměr hadic a nezapomenout u závlahy i na parametry průtoku elektroventilu.
Rozvod vody po zahradě, 3.5.2015
Já mám všechno v plastu včetně těch spojek.Té mosazi bych v zemi moc nevěřil.Jinak všechny trysky a kapače máme Cleber v zemi a jen to na zimu vyfoukám stlačeným vzduchem.Provazujeme to již 7 let bez jakékoliv závady.Řídící jednotka je ORBIT.
Rozvod vody po zahradě, 3.5.2015
Jak psal kolega nade mnou, já mám na zahradě udělané rozvody PE hadicema již několik let a v pohodě.PE hadicím nevadí když v nich zamrzne voda, což se může stát.Páteřní hadici bych volil 40 a od ní dělat rozbočení třeba 32.
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 27.4.2015
Bez chloru to asi nejde.Jak jste napsal s jednou dávkou modré skalice na jaře a potom celou sezonu už jenom filtrovat je blábol.To se v tom asi nekoupete.Kdyby to bylo tak jednoduchý tak by veřejné bazény neměly automatické dávkovače chloru a... celý příspěvek >
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 27.4.2015
Važený pane, Vy jste napsal že stačí jedna dávka skalice na jaře na celej rok.A potom jenom filtrovat.Tak to bych do takového bazénu nevlezl.Proto jsem napsal, ža ta voda musí být svěcená aby celej rok vydržela jenom tím filtrováním.A za tím si... celý příspěvek >
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 26.4.2015
To jako mám věřit tomu, že dáte modrou skalici na začátku sezony a potom celou sezonu nic?Tak tomu snad ani sám nevěříte.leda by to byla voda svěcená.
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 26.4.2015
Tak ten dávkovač stojí 500,-  a nemusím si toho všímat hodně dlouho.Nevím jak často se musí dávat ta skalice, ale toto je pohodlnější, jen občas zkontroluji stav tablet v dávkovači a PH v bazénu.Proplach pískové filtrace se dělá tak i tak.Mám to... celý příspěvek >
Hnědý povlak / sliz na dně a stěnách bazénu po zimě, 25.4.2015
Tak u nás je voda už 26°C.Ale mám na steše solární panely a jsou regulované pomocí elektroventilu, takže nemusím hlídat jak svítí sluníčko.
Ohřev bazénové vody, 25.4.2015
Já jsem loni udělal pokus se starejma lázeňskejma kamnama.Jsou komplet smaltovaný a vodu jsem proháněl přímo přes ně.Trocha dříví a voda se pěkně ohřála.
Hnědý povlak / sliz na dně a stěnách bazénu po zimě, 25.4.2015
Já když jsem letos odzimovával bazén tak jsem po odkrytí zjistil, že je voda sice skoro čistá ale na dně a stěnách je zelenej povlak i přes to, že jsem použil stejné množství a typ zazimovače jako každý rok.Tak jsem pomocí ručního vysavače s kartáčem... celý příspěvek >
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 25.4.2015
Řešení je jednoduchý, nevypínat filtraci při odjezdu na dovolenou a dát do plováku velkou tabletu nebo namontovat na výstup vody za filtraci dávkovač na tablety.Tam se vejde 1,4 kg tablet(7 kusů) a to vydrží klidně i dva měsíce.Modrá skalice neni... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 15.4.2015
V tom případě bych nesměl opustit vypolstrovanou místnost, abych při jakémkoliv klopýtnutí do něčeho nenarazil.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika